• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Sierpień 2009

  • Starter tematu Starter tematu mags777
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
reklama
witam!!!
a u mnie od rana świeciło słóneczko a teraz się za chmurkami schowało.
własnie wróciłam z badan-ja nie wiem ale non stop coś,babka która mi dziś krew pobierała nie chciał z prawej bo tam jeszcze siniaka od zeszłego tygodnia mam i chciała z lewej ręki pobrać ale niestety żyła cały czas jej uciekała i tylko mi magrzebała.niestety musiała wrócić do prawej więc obie ręce mam pokłute :angry::-(:baffled:

no i odebrałam wynik z awidności-ale nie wiem co o tym myśleć bo wyszło że mam wysoką awidność - przetrwałe zakażenie:-(:-(:-(
a więc jutro znów do ginekologa się wybieram i mam nadzieje że przynajmniej crp dobrze wyjdzie:)
 
Malinka i Aneczka
W 2 Rocznicę Ślubu
Życzymy Wam Aby
Płomień Waszej Miłości
Nigdy Nie Słabnął,
A Wasze Dzieci
Chowały Się Szczęśliwie
W Jego Cieple I Blasku.
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry