• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Sierpień 2009

  • Starter tematu Starter tematu mags777
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
SEMPE mam nadzieje, że to tylko chwilowe obniżenie nastroju a nie depresja... jakby co to pisz - sama nie jesteś - jak będziemy mogły choćby gadaniem/pisaniem pomożemy!
 
reklama
Daria, duzo przezyłaś, wychodziłaś z wielu bardzo trudnych sytuacji, wiec wiesz, ze po tych złych momentach zawsze jest lepiej. Jest w tym wszystkim pewnosc, ze z tego się wychodzi. Dasz rade, jesteś silna. A chwilę słabości kazdy kiedyś ma. To tez normalne.
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry