• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Sierpień 2009

  • Starter tematu Starter tematu mags777
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
reklama
A ja się pożegnam na trochę. Po tym wczorajszym jakoś źle się czuję. Nawet kawa nie pomogła a pogoda za oknem jeszcze dobija. Muszę się jakoś zorganizować albo odpocząć po prostu. Miłego dzionka dziewczyny.;-)
 
no to jeszcze na chwilkę co do tych mdłości to ja przed wczoraj tez miałam wizyty w kibelku i nie dość że gardło mnie boli bo mam zapalenie to jeszcze wymiotując podrażniłam je bardziej masakra ledwo mówię teraz już uciekam trzeba się zacząć ruszać
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry