• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Sierpień 2009

  • Starter tematu Starter tematu mags777
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
reklama
jeszcze czytam zaleglosci od wczoraj, ale juz doczytalam ze beda dwie dziewczynki w sierpniu!! Gratuluje Miranda i Chogata!!!!

Malinka wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy!! :-)
 
Malinka, Aneczka gratulacje i wszytkiego naj lepszego:tak::tak::tak:

A tak a propo gratulacji i życzeń poczytałam sobie dzisiaj wątek marcóweczek jak sie rozpakowuja i popłakałam sie jak bóbr jakim forum może być wsparciem :tak: i tak sobie myśle ze skoro beczałam na marcówkach to co bedzie jak pierwsze sierpniówki zaczną sie rozdwajac a ja bede czekała do 21 albo i dużej... wyleje morze łez ze szczęścia w oczekiwaniu na moje maleństwo ;-)
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry