marika22
Fanka BB :)
Cześć dziewczyny mam do was takie pytanie bo ostatnio mam takie dziwne uczucie jakby ktoś łapał mnie za żebro i potem czuje mrowienie z lewej strony pod piersią to nie boli tylko czasem dokucza na początku myślałam że to może od biustonosza ale jak go nie mam to jest tak samo co to może być ??
to ja nie wiem co mam zjeść...


