kaskax25
mama wspaniałej trójki
Edzia to daj znac koniecznie!!\Milej wizyty
Mju to ty dajesz imie nie kolezanki. Swoja droga bardzo oryginalne imie, napewno drugi w klasie sie nie trafi. U nas jakis czas temu byly smiechy na wsi bo sasiadka dala na imien Mieszko a inna Klaudiusz. wszyscy przywykli
Mju to ty dajesz imie nie kolezanki. Swoja droga bardzo oryginalne imie, napewno drugi w klasie sie nie trafi. U nas jakis czas temu byly smiechy na wsi bo sasiadka dala na imien Mieszko a inna Klaudiusz. wszyscy przywykli

tylko że USG mam dopiero o 19:00. tak że pochwalę się jutro dopiero:-)
.