reklama

Sierpień 2009

  • Starter tematu Starter tematu mags777
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
reklama
o jej, ale ci Deli zazdroszczę! Ja też tak chce...Ale dziś za to słuchałam tętno mojej dzidzi. Mam już ten detektor tetna. Chociaż taki kontakt. Bo czasem to w ogóle sie zastanawiam czy ktoś tam mieszka u mnie.
Nie mam juz od dawna objawów ciązowych no może poza powiekszonym biustem( i niech taki zostanie bo ja to do typu sportowego raczej należałam;-) ) .Ale nie boli mnie i w góle zero mdlości ,zgagi...hmmm. No ale jest bo słysze serducho prze detektor;-)
 
Deli wpisz w googlu szkoły rodzenia tam jest napisane, kiedy sie wybrać. Z tego co pamiętam coś kolo 30 tyg, ale ni epamietam już. Ale są też takie szkoły co od początku ciąży sie chodzi. Ja sie wybieram ze wzgledu na mojego męża ( pierdołke jedną;-) ), żeby dziecka sie nie bał i pomógl mi w pierwszym etapie porodu. Ja ide na Inflancką do szkły bo tam za darmo, ale rodzic tam nie chce. Deli Inflancka ma swoją stronke i tam też o szkole piszą.

NATT a gdzie chcesz rodzić? Ja na Żelaznej, juz się nawet umówiłam z połozną :tak:
W Św. Zofii też są darmowe szkoły - miasto sponsoruje i jest spory wybór szkół
Szpital Specjalistyczny św. Zofii w Warszawie - Szkoły rodzenia

DELI ja nie mogłam chodzic do szkoły rodzenia w pierwszej ciaży ze względu na stawianie się macicy - bo tam tez sa rózne ćwiczenia, ale żałuję... Ciąża to fajny czas i szkoła rodzenia tez służy temu, zeby go bardziej swiadomie przezywać a dziecko bez szkoły na pewno da sie urodzić ;-) to taka wisienka na torcie ta szkoła - no i możesz poznać jakaś fajna położną - oczywiście jeśli chcesz rodzic ze swoją.

DZIĘKUJE BARDZO ZA ZYCZENIA! :-D
 
Mju mój lekarz jest ze szpitala w Wołominie i chciałabym tam dojechac z Bielan:). W drugiej kolejności też chce na Żelaznej, w trzeciej na Karowej no i w razie alarmu na Inflancka, bo to jedyny szpital z któego nie odsyłąją.
Żelazna też jest super. Moja przyjaciólka dopiero co urodziła. B.zadowolona z opieki i w ogóle wszystkiego. Tylko spora kasa. Wołomin też jest super a tańszy. To są dla mnie dwa równie dobre szpitale.
 
reklama
W maju byliśmy w [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, Sans-Serif][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, Sans-Serif]Olomouc. I tam w pareczku była budowla :-).
Chudzielcem jest moja siostrzyczka ta to dopiero same kosteczki posiada.
[/FONT]
[/FONT]
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry