reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
Dzieki za zyczonka laski dla mojej corci .My jeszcze dzis na 11 mamy dzieci z podwórka na jakies małe kinder party hihihihihihiihihihihhi.Ale ze dwie godzinki i spadamy na dwór .
Ja z kolei naszym dalszym solenizantom wszystkiego najlepszego .
Jakubka gratki ale szybko sie potoczylo ja nadal biegam na rozmowy (2 mialam ) i niestety ze wzgledu na male dziecko odpadlam w przedbiegach :wściekła/y:
Iza nie wiem czy chcesz pracowac czy siedziec w domu z Mają bo nie wiem czego w takim razie ci /wam życzyc hihihihihhiih.
Moja nosi rozmiar 98 .Wiadomo trafi sie i raz kiedys 104 (ale wydaje mi sie ,ze to raczej zanizona rozmiarowka jest wtedy ) i nieraz 86 .Ale generalnie przewaga jest 98.
 
Alusie, Karolinka, Antoś, Julitka - wszystkiego najsmerfniejszego z okazji urodzinek :-)


doline mam bo moja młodsza pociecha też kolkowa :-(. I to nie tylko wieczorami płacze, prawie po każdym karmieniu jej brzuszek dokucza, a ja już prawie nic nie jem poza ryżem, makaronem, gotowanym mięsem i suchym chlebem z wędliną :eek:

a zaraz jade zwazyć kruszynke.

pozdrowionka dla wszystkich
 
sto lat dla naszych słodkich Solenizantów!!!!!

u nas na szczęście kolki odeszły - pozostało prężenie się przez Fe, ale to nie to samo; takie jakby zaparcia są; megaczko coś wcześnie u Was jak na kolki - kolo 2 m-ca toto dopada niemowlaczki; może to coś innego jednak?

Ninka zrobiła dziś mężowi niespodziankę (M. ma urodziny dziś) i zaśpiewała mu rano "to-jaaat, to-jaaat, to-jaaat" :-)

a wracając do naszych PL realiów - jak mi się wreszcie udało dodzwonić do Poradni Audiologicznej (Leo ma miec powtórzone badanie słuchu) to wiecie jaki nam termin zaproponowano? połowę listopada; nieźle;
a z milszych - maluch przekroczył juz 7 kg:) baleronik normalnie;

natt - ja wciąż czekam na fotki Twoich Bliźniaków jako małpki i żabki!!!!!!! :)))
 
Ostatnia edycja:
Hej!
próbuje Was poczytać troszke ale net nadal odmawia posłuszeństwa.
Gratki dla Mamuś kolejne pociechy na świecie!
Dla solenizantów najlepsze życzenia samych radosnych dni!!!!!

U nas powoli czas plynie.Tomek rośnie zdrowo(tfu tfu) broi za trzech i czasem mam dosyć co się go pytam to mówi nieeeeeee a jak pytam dlaczego to odpowiada: bo nie!! no i weź tu z nim się dogadaj!rysownik z niego chyba po mamusi bo wszystkie ściany w domu są porysowane szlak mnie trafia bo chowam mu kredki a on chyba z pod ziemi je wyciąga!:baffled:dziś świecową zieloną pomazał ściane w pokoju zeszło ale ślady i tak widać...
Mój lokator bądź lokatorka w brzuszku mają się dobrze.Choć było ciężko,leżałam już w szpital bo plamiłam potem zaczęło odklejać się łożysko musiałam leżeć to było straszne bałam się kichnąć nawet,nabrałam się leków i jest lepiej oszczędzam się ile się da i oby do stycznia-jak dla mnie to cholernie daleko ja już nie mam siły a to dopiero połowa!!
No to tak ogólnie to tyle u nas.
Pozdrawiam Was gorąco ucałujcie swoich szkrabów!!
 
reklama
Czy jest tu ktoś z Bielska-Białej?
Szukam podpowiedzi dot noclegu

W nast tygodniu jade z Franiem na piln e badania - sprawa wyszła tak na cito
Szukam przez net ale wyskakują mi jakies same hotele dla bogaczy
pomóżcie plizzz
 
Do góry