reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

U nas ostatnio pediatra kazal dawac 800 jednostek wit D3 to ukonczenia 1,5 roku i podawac tylko, gdy dziecko nie jest na podworku. ;)

w pazdierniku jedziemy do Wawy do CZD. W sprawie wagi malego.
 
reklama
koralowa- a co dalej macie problmy z niedowaga??
agulek- zdrowka:(

A u nas ok mały już zdrowy dziś ostatnia dawkę antybiotyku dałam. Przyszedł wreszcie pchacz mały zadowolony no i na rynku dostaliśmy wreszcie długo poszukiwany dźwig lotty z boba budowniczego który mały upatrzył sobie na rehabilitacjach. No i kupiliśmy małemu kalosze w sumie wylicytowałam za grosze nowe bo 9 zł z przesyłka. Ale nadal polujemy na kombinezon zimowy. już pod koniec października ma być śnieg!!!Jutro idę do lekarza rehabilitanta ciekawe co za zabiegi dostane na kręgosłup:p a w niedziele M wyjeżdża na poligon 2 tyg:( ale jadę do mamy na tydzień i na tydzień do teściowej jakoś zleci :p:p
 
Witajcie,
u nas noc, to sajgon :-(
Mały gorączkował, płakał itd jednym słowem koszmar. Na razie temp w miarę ale maruda straszna :-(
luizka super, że udało Ci się kupić tanio kalosze, no i że jeździk podoba się Piotrusiowi i zakupiliście upatrzony dźwig :-)
miłego dnia!
 
cześć babeczki! podczytuję Was codziennie ale nie mam sił pisać

jutro i w piątek jestem na L4 bo mnie choróbsko rozłożyło i oby te kilka dni leżenia pomogło bo nie chciałabym brać więcej zwolnienia

może jutro w przypływie sił Wam odpiszę bo mam kilka mysli ktore chciałabym przekazać ale padam na mordkę więc uciekam

pozdrawiam cieplutko!!!!!
 
jasne, uwazac macie prawo obie co chcecie. ja wprost przeciwnie. kazde uzaleznienie wg mnie stanowi sygnal co najmniej do refleksji.
a co do łapania sie za genitalia- spokojnie, dzieciaki w tym wieku maja do tego pełne prawo :-)
 
Witam,
wczorajszy dzień był koszmarny :-( miniona noc już lepsza, bo bez temp ale Mały popłakiwał co jakiś czas. Cyc jest czerwony ;-) Dziś, jak na razie jest ok. Marcin już trochę się sam zabawi i dzięki temu mogę coś tu napisać :-) ja jestem mega zmęczona, ale najważniejsze, że Mały już ok :-)
Miłego dnia!
 
Hejka :-)

agulek dobrze, że Marcinek już lepiej się czuje. A jak myślisz co to było?? Może po szczepionce czy jeszcze nie mieliście??


U nas po szczepionce na razie cisza, ale za to wychodzące 4 dokuczają ;/ Tzn. jedną wychwiciłam dwa dni temu a dziś w nocy druga się przebiła to może najbliższa noc będzie już spokojniejsza :sorry2:
U nas pogoda dziś usypiająca.. deszczyk sobie popaduje.. eh.. jak mi się chce spaaaaaććć :baffled:
 
reklama
B_O myślę, że to ząbki, bo szczepienie mamy dopiero 29. Skoro już wyszły te 4-ki to nocka będzie lepsza :-) u nas 4-ki już są, teraz czekamy na 2-ki.
Pogoda koszmarna, po kilku zarwanych nocach jestem jak wampir ;-) za to Marcin jeszcze nie spał....już zaczyna marudzić, więc chyba będzie trzeba Go uśpić.
 
Do góry