reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2012

reklama
u mnie leniwo dzis, M.lezy chory i spi :/ ja cos sie pokrzatalam, pranie jedno powiesilam, na obiad jest bigos jak ktos chce.. bo generalnie od rana mnie wszyscy wkurzaja bo tylko balagan robia !
cos bym zjadla ale co :/ zrobilam sobie kawe i paluszki slone jem :/ ale to nie to :(
 
Witam dziewczyny w deszczowy i zminy dzień brr. Dziękuje za słowa otuchy i pocieszenia. Z Moim gadamy- wyjaśnił mi co i jak, chociaż nie do końca wierze:baffled: Ale nie przeprosił tyle, że jest milszy niż zawsze zupe nawet wczoraj ugotował a dziś śniadanie mmm
:tak:irisson ja mam taką samą zasadę, każdy z Nas ma swoje konta (tyle, że mamy upoważnienia) ale staliliśmy, że z jego pensji płacimy rachunki a ja robie spożywkę ale już zapowiedziałam, że ma ze mną wszyszystko ustalać bo razem żyjemy. No nic dziś już jest ok-ale niesmak został.

Już po egzaminach jestem:-D Wyniki za 2tygodnie- ale myślę, że będzie wszystko ładnie praca zbiorowa była, bo okazały się trudniejsze niz myślałam:tak::tak:
kruszki zrobiłam przykład z Ciebie i dziś posegregowałam dokumenty/ważne papiery ile ja tego miałam po segregacji odrazu lepiej:tak:
Zaraz jemy 2 danie dziś biała kiełbasa z pieca i frytki, bo krupnik zjedliśmy.
To co Miłego dnia:))
 
Ja mam dziś kryzys:-( tak mi się chce słodkiego, że szkoda gadać. Pogoda u nas była znów piękna i dopiero teraz zaszło słońce.

k8libby, truskawki to chyba jeszcze nie polskie? ja ostatnio chodziłam po placu i nigdzie nie mieli polskich :-(, a ja innych nie jem, ale smaka mi narobiłaś.

nataszka, praca zbiorowa...lubiłam takie egzaminy chociaż dużo takich nie miałam. U nas M trzyma kasę, tzn. mamy wspólne konto, ale ja na nie nie zaglądam zawsze go pytam ile mamy, on wszytko płaci. Ja tylko wypłacam no i jak coś mam dwie karty kredytowe.

kruszki, mój M też chory i jeszcze przed chwilą spał wtulony we mnie, ale przepchnęłam go na drugą stronę kanapy w stronę psa:-), bo boję się, że mnie zarazi.
 
halo halo :-)

my byliśmy od wczoraj u teściów, co wróciliśmy, zmordowani... temperatura spadła do 10stopni :szok:

chyba za dużo wczoraj "szalałam", bo w nocy obudził mnie twardy brzuch i bolące plecy na okres... tłumaczę sobie to zmianą łóżka :-p, ale jutro wizyta, więc zobaczymy co gin. powie :tak: moje dziecko jakiś rekord pobiła w przebieraniu, 2 dni a ja jej 6 body ubrałam... a tu zasikane, a tu oblane, ehh jak tatuś :rofl2:

Asia my kupiliśmy truskawki w tesco, hiszpańskie ale słodkie, jeszcze z 3 tyg. i będą nasze krajowe :tak:
 
reklama
u mnie standard paczka krówek... a jutro glukoza :rofl2::rofl2: patrzyłam na wynik z ciąży z Laurą, miałam po glukozie 75 g po obciążeniu 104 - norma 120, ciekawe co jutro mi wyjdzie :-D
 
Do góry