reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

Basia słyszałam o tym i zdaje się, że ja robiłam to badanie na początku roku ale pewności nie mam bo ciągle coś się dzieje a to jakieś szczepienie a to jednemu jakieś badanie a to drugiemu a jeszcze sobie i już mi się myli wszystko. Nie jestem pewna czy przypadkiem nie ma dwóch rodzajów badań na pasożyty i jedno z nich należy zrobić w 2-3 dniowych odstępie 2 razy aby wynik był pewny. Jak dziecko ma pasożyty to podobno "zgrzyta zębami" ale czy to jest prawda czy jakieś pierdoły opowiadane przez ludzi to nie wiem.
 
reklama
Basia ja robiłam raz na pasożyty ale to takie badanie mało wiarygodne, powinno się robić kilkakrotnie i do sanepidu oddać tak słyszałam. W środę byłam w szpitalu na IP bo rano dostałam dziwnych plamien.Byłam cała w stresie ale wszystko wporzadku.Mam odpoczywać , dostałam luteine I magnez . Na izbie masakra tyle kobiet do porodu i nie mieli miejsc aby te kobiety przyjmować , dzwonili po szpitalach kto ma wolne łóżka. U mnie Tymek smarka ehh bylo lepiej i znowu od nowa katar po same pachy a jak u Was?


 
Aga to odpoczywaj ile możesz, nie noś ciężkich rzeczy, ja tak miałam jak zakupy niosłam to potem w nocy też na IP jechałam bo jakieś skurcze miałam a ciężkie jakieś to nie było, pooszczędzaj się. A do przedszkola jeszcza da się posłać Tymka? U nas coraz większy kaszel więc kiedyś się rozłoży tylko pytanie kiedy, oby jak najpóźniej, w przyszłym tygodniu mają zdjęcia, jedyne na cały rok w przedszkolu, wolałabym, żeby był.
 
Aga, odpoczywaj dużo !! Wiem, ze przy trzylatku to trochę trudno ale musisz teraz o siebie dbać [emoji6]
Kuba od tygodnia siedzi w domu ale bardziej profilaktycznie.. cały czas kaszel ale lekarz twierdzi ze jest ok, dał tylko syrop wykrztuśny, żeby to co tam ścieka do końca wyleczyć.. ja juz sama nie wiem czy to nie ta alergia.. dziś pojechałam z nim tramwajem na zakupy i teraz znów wiecej tego kaszlu, a w środę do przedszkola.. oszaleć można [emoji33]
Taka j., moj Kuba sie załapał na zdjecia i na pasowanie na szczęście.. teraz juz nic nie maja, dopiero Mikołaja [emoji6] moze wam sie uda z tymi zdjęciami bo to fajna pamiątka [emoji3]
 
Basia chciałabym bo to jedyne zdjęcia jakie będą w przedszkolu robione, mają być w czwartek, zobaczymy. Fajnie, że Wam się udało :) Mikołaja pewnie będą mieli, przynajmniej wydaje mi się, że dla takich dzieci powinno to być bo to spore przeżycie.
 
U nas napewno będzie bo już proszą o zbiórkę- 30 zł na paczki..
Ale ten czas leci.. dopiero wakacje były a teraz już listopad..
W sobotę mam wycieczkę z pracy wiec trochę się rozerwę, a moi faceci zostaną sami w domu [emoji23]
 
Basia a gdzie jedziecie? Jeszcze w życiu nie miałam wycieczki z pracy ale też szczerze raczej z tymi ludźmi nie chciałabym się nigdzie wybrać :)
 
Basia to zapraszam na kawusie [emoji6] ja jestem z Krakowa i Venicee. Jeju jestem na badaniu krzywa cukrowa i zaraz chyba tu zejdę ,okropnosc fuj


 
reklama
Aga, my będziemy w centrum Krakowa pewnie bo Kraków tylko przejściowo na 2h a docelowo jedziemy do Wieliczki [emoji3]
Ja z krzywa nie miałam problemu ale tylko dlatego, ze słodycze to moj nałóg [emoji12] trzymaj sie tam [emoji11]
 
Do góry