reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

Ja przy Tymku tez miałam lajcik , a teraz dostałam okropnego "drinka " do wypicia[emoji6] ale już lepiej więc dam rade. W sobotę ma być ładna pogoda wiec na wycieczkę idealnie.Wieliczka jest super , często tam jeździmy z młodym się poszwedac.


 
reklama
Aga i jak po badaniu? Dałaś rade?

Ja niby mam święto urzędnika 11 listopada i z tej okazji dostajemy życzenia od szefa na kartce :-D W tym roku "góra" zarzadzila, żeby z tej okazji dać nam 1 dzień wolnego ale szef chyba nam nie da bo się boi, żałosne.
 
Aga no to super :-) Kiedy będziesz miała wyniki? No i kiedy teraz masz mieć wizyte?
 
Taka j., my nawet kasę dostajemy od dyrektorki tzn jest przyznana pula na rok i tym dzieli.. nie ma tego dużo ale zawsze cos [emoji3]
Aga, to super jak dałaś radę [emoji3]
 
Basia bezwzględnie coś jest lepsze od niczego ale tego co mam póki co zmienić nie mogę. Jak mały?
 
Taka j., wiem jak to jest bo ja bym tez chętnie pieprznęła moją robotą bo mam najgorsze stanowisko w przedszkolu a płaca za to marna eh..
Kuba zdrowy, tzn osłuchowo ok tylko kaszel cały czas który wieczorem mija.. a tak to mądrala się z niego zrobił.. i ma nowe zainteresowanie- układa puzzle a ja wtedy mam spokoj haha
 
Basia puzzle są rozwijające więc fajnie, że lubi je układać. Ja już się ślizgam o minimalną krajową, jedyne co dobre to to, że na L4 można iść bo mając dzieci takie do wieku szkolnego to wiadomo, że często trzeba korzystać.
 
puzzle super sprawa,uwielbiam układać do tej pory. Wyniki będę mieć jutro a wizytę w poniedziałek. Za półtora tyg. mam połówkowe usg i powinnam juz znać płeć, nie mogę się doczekać [emoji1]


 
reklama
Aga grunt, żeby zdrowe a reszta to i tak znaczenia potem nie ma. Już prawie połowa minęła a niedawno test robiłaś :)
 
Do góry