reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

reklama
Ewirut - przyznam się, że mi się też troszkę nieprzyjemnie zrobiło, jak przeczytałam Twojego posta. Każdy ma oczywiście prawo pisać, lub nie pisać, jeśli tematy go (a właściwie jej ;-)) nie interesują, ale jakoś tak deprecjonująco Twój post zabrał zabrzmiał. O różnych sprawach tu rozmawiałyśmy i trochę było trywialnych - jak kwestie wyprawe, czy tańców z niemolakami, ale było tez kilka poważnych tematów.

Izka - o matko! A ogrzewanie macie?
 
Mamy szczęście, bo teraz większość porodówek w wawie po zeszłorocznych, remontach... Na inflanckiej jest jeden dr Golubka, Iwan zresztą, miałam wątpliwą przyjemność być u niego na IP, z plamieniem, to ten, co zapytał które to dziecko, jak powiedziałam że trzecie, to On, "to co się Pani denerwuje, dwójkę już Pani ma...", jak znam moje szczęście na niego trafię przy porodzie....Kiedyś dziewczyny pytały po co tak wcześnie myśleć o szpitalu? Wiem z doświadczenia dwóch poprzednich ciąż że waro, w razie jakichś problemów pogotowie pyta, czy masz wybrany szpital i tam wiozą, ze względu na dokumentację.:-)
Kicia,niestety nie mam pojęcia o alergiach, więc nie pomogę, ale ja tak mam wieczorem, śmiejęsię że to alergia na męża..

Izka, u nas w niedzielę była awaria przez dwie godziny i też zaczęłam się zastanawiać jak Ci ludzie kiedyś żyli... Na szczęście ni zdążyło się wyziębić... A u was jak z ogrzewaniem?
Margo, mam nadzieję że szybciutko cię wypuszczą. Daj znać jak wrócisz.:-)
 
Ostatnia edycja:
Izka - o matko! A ogrzewanie macie?

mamy mamyyyyy :) ale szło zgłupieć przez cały dzień, ileż można chodzić z psami na spacer :-p teraz mam już full wypas, bo internet śmigaaaaaa
mieszkamy w domku, więc ogrzewanie mamy swoje, dzięki Bogu nie ma wspólnego nic z prądem :-p
 
Ostatnia edycja:
Hej,

cały dzień mnie nie było na forum, ale przebrnęłam przez (chyba) wszystkie posty.

Ustosunkuję się do dwóch najgorętszych tematów, bo mi trochę gały wyszły:

wolę, jak mi ktoś pisze szczerze (jak np było wyliczeniami trymestrów), że jestem w błędzie, albo że coś powinnam zrobić inaczej, niż jak mnie ktoś klepie po plecach mówiąc "wszystko będzie dobrze". Nie odbieram takich postów jako ataki, czy próby 'zastraszenia', czy jakkolwiek to nazwać.

Nie uważam również, żeby rozmowy o tańcach z dziećmi (ten temat akurat ja rozpoczęłam), o wyprawkach, ciuszkach czy czymkolwiek innym były śmieszne. Dla wielu z nas jest to pierwsza ciąża i jesteśmy podekscytowane wszystkim, co się z tym wiąże teraz i będzie wiązało w przyszłości. Jeśli dla kogoś jest za wcześnie na takie rozmowy, to niech po prostu to przemilczy i tyle. Szczerze mówiąc bardziej działa mi na nerwy wymądrzanie się, niż rozmowy na te może dla niektórych banalne tematy. Ja jak nie mam nic do powiedzenia na dany temat, to się nie udzielam i tyle, ale i nie mówię nikomu później, że mnie to śmieszy, czy cokolwiek. I proszę, szanujmy się nawzajem - to co dla kogoś jest banalne, dla innego będzie bardzo ważne.

Amen.

Do leżących Dziewczyn:
polecam książki w PDFach - ja mam trochę na kompie (np całą sagę Camili Lackberg, sagę Milienium Stiga Larssona, kilka książek Joanny Chmielewskiej, jakieś Dana Browna i inne) - mogę Wam przesłać, jeśli któraś reflektuje. Ja czytam na laptopie, telefonie bądź tablecie i się nie nudzę ;-) (pomijając to, że leżąc również pracuję)

Jak coś, to podajcie mi na PRIV maile;-)

IzaV - cieszę się, że u Ciebie już lepiej!

Izka87 - u mnie (również małopolska) na szczęście nie było problemów, ale fakt - jak człowiek na co dzień korzysta z tego dobrodziejstwa, jakim jest prąd, to można oszaleć, jak go nie ma:-D

Kicia, może idź do lekarza pierwszego kontaktu? Może to nie alergia, tylko jakieś przeziębienie?
 
Ło maatkooo i corko!
Najpierw nie wolno sie pocieszac a teraz juz nawet ekscytowac wyprawkami...

ja apeluje...to jest forum...na litosc Boska ile nas jest tyle zdan i gustow.
To ze mnie wyprawki jie kreca nie znaczy ze mam innych ganic czy osmieszac za to

EWIRUT. ja po stracie synka dluuugonforum podczytywalam, bo dopoki nie oswoilam sie z mysla ze bede miala zdrowe dziecko to wlasnie te banaly mi sprawialy przykrosc...dziewczyny w 10tc wybieraly wozek, a ja balam sie przed kazdym usg smiertelnie...
ale nigdy jie napisalam ze sa smieszne.... Raczej zazdroscilam slodkiej beztroski...



KICIA ja jestem mega alergikiem, do tego egzemowcem. W ciazy na allergie pozwolono mi brac tylko budesonid do nosa. Tylko na recepte u nas.
Rob inhalacje, oczyszczaj i wietrz mieszkanie,,, na co alergia? W zimie? :)

AGATAAAA kochanaaaa, ja poprosze e-booki :) na ksiazki czasu nie mam ani pieniedzy teraz, ale podczytuje z tableta jedna reka karmiac :D teraz zaczytuje sie Greyem hahah (podnosi libido ;) polecam) jakmktos chce podesle.. Mam na pdfie :)
 
Co do książek to ja mam jakiś tam zapas sensacji, ale na czytniki. Jak ktoś chce to możemy się na privie dogadać.
Poza tym polecam bardzo: http://ebook.empik.com/klasyka/ jest to gigantyczny wybór klasyki na czytniki. Jak ktoś lubi to będzie wniebowzięty. Wiem, że na PC jakiś czytnik też można ściągnąć i sobie czytać.

Ja Grey'a właśnie skończyłam i mam nadzieję, że autorka się przełamie i będzie dalsza część :-)
 
reklama
KTR piekna lista kochana


Ps. Tylko jakbys mogla poprawic moj wiek ;) 27lat :D




apropo....strasznie dluuuuga lista sierpniowych mam...ale ja wiecej niz polowy nie kojarze... Czy sa w planie redukcje? ;)
czy bedziemy mialy takiego dluuugiego anonimowego tasiemca?
 
Do góry