reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

GRATULACJE DLA ŻUŻACZKA :) :)
Anika,łatwo mówić,u mnie ciągle bez zmian,a torba się kurzy...A jedyne co mnie dzisiaj boli,to głowa i czekam tylko na mężulka,żeby się obok niego położyć...
Justynie i Gadze dziękuję za informacje odnośnie wolnego.
Z arbuzów przerzuciłam się na brzoskwinie,siedzę i się opycham.Wszystko porobione,tylko się nudzę całymi dniami...Mały już by mógł przyjść na świat...
 
reklama
słuchajcie jutro pełnia więc może co ruszy ;) podobno to działa na ciężarne, zobaczymy, czy na nas też, trzymajcie się i do jutra,
anika obyś długo w szpitalu nie leżała, mnie kładą w piątek musimy się sprężyć żeby forum nam kurzem nie zarosło ;)
 
Gaga mam nadzieję ze standardowo 3 dni tak że w tym tygodniu powinnam być spowrotem!

Jutro trzymajcie kciuki bardzo mocno!
Właśnie wróciłam z piwka ze znajomymi, wyśmiałam się tak że samo powinno się w nocy zacząć! mogłam wpaść na ten pomysł 2 tygodnie temu!
 
anika ja wpadłąm na ten pomysł ;D nie pomaga, o mało co sie nie posikałąm ze śmiechu, ale rodzić nieeeeeeee

TRZYMAM ZA CIEBIE KCIUKI WRACAJ DO NAS SZYBKO

no a tak przy okazji to sie melduję 2w1 ;D dzis znowu ktg a jutro szpital, chyba że cos nowego mi dzis lekarz powie,
 
hej!!
Gratulacje dla nowych mamusiek!!! Życzę jak najwięcej przespanych nocy!!
Monika ja mam podobnie wiec śniadanie jak jest czas sprzątanie... no cóz jeszcze się nie zabijamy o smieci!! Gotowanie.... mąz jak jest czas...
Słowiczku ja mam z synkiem ten sam problem strasznie ulewa i do tego krztusi mi się przy kazdym posiłku z powodu zachłannego jedzenia!! Ostatnio boję się go karmić!! Masz jakieś dobre rady jak to wszystko przetrwać!!
Pozdrawiam!!
 
No to się szybciutko rozdwajajcie !!!!!!!!!!!

Anecik, dziś będzie u nas lekarz i będę z nim na ten temat rozmawiać. Także wieczorkiem napiszę co i jak.
Oprócz tego mały ma problemy z robieniem kupki, pręży się strasznie i kwili przy robieniu. Stosuję Sab Simpleks ale nie wiem czy w odpowiednich dawkach. Też się tego dowiem. A poza tym piję herbatki dla mam wspomagające karmienie HIP-a i dodatkowo herbatkę z kopru dla dzieci też HIP-a. Zobaczymy, może to z czasem pomoże. No i oczywiście oszczędna dietka. Choć mam ogromniaste zachcianki na różne łakocie. Ale się oszczędzam.

Pozdrawiam
Kaśka
 
cześć dziewuszki...

jak sobie czytam o tych ktore maja swoje dzieciatka juz ze soba a Zuzaczek urodziła to buuuuhuuuhhhuuu...JA TEŻ CHCE !!!
te 9 m-cy w porownaniu z ostatnimi dniami to 5 minut...
toż ile mozna patrzec na wózek, lózeczko,ubranka...
MALUCHY ! - WYŁAZIĆ !!!
 
no ja jutro o 8 rano stawiam się w szpitalu, jak za 3 dni mnie nie ruszy to seria kroplówek, a jak to nie pomoże to ceasrka, ale może dzis samo co ruszy
 
reklama
julgosia ja dziś mam plan prowokacji małej ;D najpier pycha obiadek i deserek coby mężulka podładować a potem seksik ;) no i kapiel cieplutka w wannie z mężulkie, potem długi spacerek, a na koniec film grozy z piffkiem ginger cynamonowym, no może jeszcze jakis masaż brodawek, liczę jeszcze na pełnię, ponoć też pomaga, no coś musi ruszyć chyba, kolejność motywowania może być dowolna ;D
 
Do góry