reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

reklama
Witam
Amelka śpi a ja miałam co nadrabiac jak bedziecie tyle pisac to mi z czytaniem do pasterki zejdzie!:-D :laugh2: :laugh2:
Co do picia to Amelka juz od dawna ze wszystkiego pije smieje sie czasem ze i z rynny sie napije jak trzeba bedzie
Atolku tak my po odsmoczkowieniu i pierwsze dni najgorsze ale wytrwaj juz jak drugi za wami to sie nie poddaj dasz rade TRZYMAM MOCNO STRASZNIE KCIUKASY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A co porabiacie 1 maja może Kraków i spotkanko???:tak:
 
Właśnie Rozliczyłam Pity Dla Kuzyna I Cotki I Wujka Fajny Program Jest Do Tego Jak Ktos Chce Linka Wkleje
I Kłade Sie Spac Bo Juz Na Oczy Nie Widze
Spokojnej Nocki
Haniu Smokuś Be Nie Budż Mamusi Spij Słodko Do Rana
 
Atol i jak tam Hania? bo ja też muszę młodą oduczyć od smoka ale w tej chwili jak wychodzą jej piątki to nawet nie próbuję :wściekła/y::wściekła/y: Dobrze ,ze piątki to ostatnie zęby natenczas bo więcej nie uniese :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:. Czy któryś z sierpniaków ma już piątki??Julce widać już dolne ale jak będą tak wychodzić jak trójki - 4 miesiące :szok: to masakra...
Słowiczku i dla męża Wojtka najlepszego....
A wracając do staników to mnie szlag trafiał bo po karmieniu Julki mam prawą pierś większą niż lewą w dodatku ich orientacja nie całkiem jest do góry :baffled: i wiecie jaki to jest problem dobrać tak biustonosz, żeby obie piersi dobrze wyglądały i prawa nie wyłaziła:oo: , czy tylko ja tak mam? :confused:
Wczoraj byliśmy w aeroklubie ja z moim mężem nie mogę się nudzić :eek: on ma milion zainteresowań coś ględził o motolotni...
 
haha
Domicela ja mam lewą większą....
Mnie jakieś choróbsko dopada gardło mnie boli i łeb mi pęka....
Tomuś z dziadkami na spacerku a ja do pracy zaraz wędruję.....
Jutro egzamin gimnazjalny
a w majowy weeeekeeenddd mam gości!! a mój mąż pracuje...
uciekam do pracki
 
o rany
własnie wyklułam się z Urzędu paszportowego. Szlag może czlowiek trafić. Nobla powinien dostać ktos, kto wymyslił te wszystkie swistki i papierki do wypelniania. W dodatku musialam Boguchę pożyczyć ze szkoły bo urzedasy musiały sprawdzic, czy naprawde się urodził. Fioła mają....
Na pocieszenie zastalamw domu paczkę snikersów (nareszcie przyszły). teraz czekam na Bonty. Oo
 
reklama
Witajcie,
haha Domicela ja mam lewą większą....
A ja mam chyba takie same i kto miał za małe,to mogę się podzielić,bo mnie czasami wkurzają :laugh2: :rofl2:
Domicela u Domiśka też piątki idą i nawet nie wiem,które już są a które nie,bo zajrzeć nie da sobie ani tyle.
Katarek mu jeszcze nie minął i wycieranie nosa też oprotestował,trzeba się nieźle nagimnastykować,żeby te gile pousuwać :-) Na dworze już raz byliśmy,na topie są wszelkie zjeżdżalnie i "belkowe" podjazdy,drabinki.Śmiga trzpiot po tym szybciej niż starsze dzieciaki,jak małpka :eek: :laugh2:
Macie może jakiś pomysł,co można dać dziewczynce na komunię oprócz pieniędzy?Coś oryginalnego?
Anecik nie daj się chorobie ;-)
 
Do góry