reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

gadalam dzis z emerytowana dyrektorka przedszkola, moze pomoze mi:-p

co prawda przedszkole nie na ursynowie, ale blisko apteki, wiec nie byloby tak zle

ale i tak musze czekac do wrzesnia

a potem pewnie pojdzie trzy razy do przedszkola i skonczy edukacje bo bedzie chorowac albo sama nie bedzie chciala:sorry2:
 
reklama
hej !!! wiosna idzie, to nowe plany u Was nowe fryzury :-)

Goga pełen podziw dla Twoich chłopców, szczerze to ja bym zamarudziłą sie szybciej niz pewnie Michał pierwsze kwęknoł :-D

bibi co Ty tu dyżurna widzę :-)

Gaga czekamy na zdj !!!

Agatka gratulacje córci, to Twój D teraz na straconej pozycji 3:1 :-D

dzis Liwcior do 19 od 10 rano była na polku z przerwą na drugie śniadanie i obiadek !
teść ją woził taczką i dziecko uhahahane ! kopali razem piasek, i jak biedny na chwile stanoł sobie to Liwia z oburzeniem " ciemu stoisz, kop juś tutaj " :baffled: mały tyran :-D
 
No i oczywiście nas dopadła grypa żołądkowo-jelitowa. To jest jakis koszmar. Razem z Wojtkiem leżymy jak betki a Julka radosna jak skowronek bo już swoje odchorowała.Najgorsze było to, że jest tylko jedna toaleta....:wściekła/y:
Czy ja mam ostatnio jakiś monopol na chorowanie??????
Już się nie mogę doczekać weekendu majowego....
 
hej i ja się melduję
mój mąż Twierdzi że czuje się spełniony w roli ojca 1 dziecka SYNA, a co do płci to....bez znaczenia oby zdrowe było
Agata gratulacje .....fajnie że córcia i że zdrowa.....
oj Madryt.............
Dowiedziałam sie tez że od września dalej będę miała pracę...... więc się cieszę................ bo blisko domu i fajna szkoła
 
Witam witam.
Agata fajnie, że druga córa :-):tak:
Domicela oj to Was faktycznie te choróbska prześladują :baffled::crazy:

Dzisiaj mieliśmy premierę malowania farbami, na dworze. Efekt jest taki, ze dziecko zadowolone, brudne a farbki (dalismy jej na szczeście tylko 5 słoiczków) z 5 kolorów mają jeden mix kolorowy w 5 słoiczkach.
Poza tym Ania wyszalała się na placu zabaw w parku, nie przypadł jej do gustu jeden chłopczyk, który zresztą ją zepchnął ze zjeżdżalni.
A potem latała za sąsiadami i nie chciała iść do domu.
I udało jej się kilka razy machnąć pedałami na rowerze. Jakieś postępy chociaż są.

A teraz śpią razem z tatusiem. Trochę ją męczą te wychodzące 5-ki. Musi się przemęczyć.

Coś mi ten D. strasznie chrapie, chyba go zaraz przycisze ;-).
 
Hejo:-)
Justyna, ktos musi warte pełnić:-)
Ale widze ze wczoraj sie choc po słowie odezwałyście.
Anecik gratki ,że praca na przyszły rok zapewniona.
Ja też już czekam z utesknieniem na majówke:tak:
Chociaż ja nie bede miała 2-go wolnego to i tak sie ciesze.
Oby tylko pogoda dopisała.:tak:
Domicela kurujcie sie kochani.I powiedzcie stanowczo NIE tym wirusom.Współczuje serdecznie,wiem jak to jest jak przytrze a toaleta tylko jedna:-p.U nas też tak jest.
Mój K. sie smieje ,że ja jak "Paździoch":-D
 
reklama
Atol no to zaczynamy trzymac kciukaski:tak: .oby udało sie załatwic Hani przedszkole:-):tak:To co ,zaciskamy?Już?
czy w sierpniu?
Gaga a tak liczyłam na poprawe humoru ,twoją fotka.
A i teraz wiem czemu sie tak przez całą dobe żadna nie pokazała.....
Ja zaraze rozsiewam @A wy tu o dzieciaczkach myślicie to sie zarazic pewnie nie chciałyście?:-D;-)
 
Do góry