reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

No właśnie teraz wydawało mi sie że lepiej a prawie nic nie przytyła :-(, do tego ma pleśniawki i w ogóle jakaś ospała się od wczoraj zrobiła. Jutro lekarz :-(

żużaczu - cieszę się, że ruch w interesie się rozpoczął :tak:
 
reklama
grrrrrrrrrr właśnie przed chwilą się napisałam i nie chcaący skasowałam sobie posta!!!!!!:no::wściekła/y::angry:
a tak w ogóle to dobry wieczorek;-)
skaba fajnie ze jesteś, że sobie wypoczełaś.....mimo wszystko, i podziwiam bo ja z jednym Olkiem nie mam odwagi gdzies dalej w tropiki sie wybrac a Ty z dwójeczką, jestem pod wrażeniem, moze za rok i nam sie uda, moj lęk minie, i uwiniemy sie moze juz z tymi remontami, pod warunkiem jeszcze ze nie spłuczemy sie z kasy do reszty......;-)gdzieś za miesiac max kuchnia powinna byc juz na tip-top i wtedy wstawie moze jakies zdjecia;-)o ile efekt koncowy bedzie zadawalajacy :-D
agata u nas Olek teraz w weekendy w ciagu dnia tez śpi krócej, od momentu przedszkola, no i niestety wstaje wczesniej, ze w tyg to OK bo o 7 ma juz pobudkę, ale w weekendy 6.30-7.00 litooooośccccciiiiiii :baffled:
pasowanie mamy w czwartek w nastepnym tyg a teraz codziennie nowe wierszyki;-)
wszyskiego najlepszego z okazji jutrzejszego dnia nauczyciela dla gagi i anecik....czy jeszcze kogos pominęłam........?????
 
ejo

ja po spotakniu w Istebnej, super bylo:-), za krotko tylko

Hania juz znow do przedszkola chodzi, jeszcze z katarem

Helena rozwija pelnoobjawowy bunt dwulatka:dry:

a mi sie wydawalo ze skaba bez dzieci byla na tych wywczasach:sorry2:
 
heloo

caly czas w calosci...czytam was ale nie mam o czym pisac....brzuch jak balon....jak nie pękne to urodze....:-):-):-):-):-) to drgie by mi pasowalo...w brzuchu dyskoteka, maluchy szaleja...z Olkiem tego nie przezywalam...czysty kosmos.....ale chce zobaczc te moje kruszynki...:-):-):-):-)
 
reklama
a ja nie spodziewając się niczego dostałam wczoraj nagrodę dyrektora :-) nawet nie wiecie jak się cieszę

gratulacje :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)

Żaneta to kiedy się rozpakujesz? Lekarz już coś mówił? Czy na razie czekają jak się sytuacja rozwinie?
czekaja ....az sie rozbuja albo skorcze albo wody .... a ja juz chce :-):-):-)
 
Do góry