reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

Witam!!!
Sobota:-) .....kawka:-) .........dziecię śpi:-) .
Zaraz mój W jedzie na mecz i myślę, czy nie wypuścić się dalej na zakupki:confused: .
anecik u nas mleko bebilon non stop. Z tym ,że Oliwka pije bardzo mało, bo 120-150ml rano i później już w ciągu dnia nic a nic więcej.
 
reklama
Hania pierwsza noc przespala bez smoka:tak:

dzis za ciosem idziemy, moze sie uda

Hania mleko jesli pije to tylko zwykle, ale no kasze na tym mleku albo platki z mlekiem, samego mleka bron boze

spadywam pospac, pa
 
witam
maja spi ja tez zanełam al e mnie kregosłup i zimno zwaliło z kojka. maja nadal trenuje oko . u nas mleko non stop . rano obowiązkowo i wieczorem czasem w dzien sie upomni to butle jej zrobie .
zniakm si e wyprostowac
 
zjadłam pół paczki suszonych śliwek, zgadnijcie gdzie spędzam od dwóch godzin większość czasu :-p

u nas mleko rano 120 z płatkami i tyle

atol wytrwałości bez smoka

oj mam 6 klas sprawdzanów do popreawy w każdej klasie 30 dzieci co daje 360 prac :szok::szok::szok::szok::szok:

uciekam
 
Heja

Ja po szkoleniu i po zakupkach - spodnie i spódnica zakupione bo w samych dżinsach popylam do pracy.

E-mamo pracuję w Minsterswie Finansów, ale takich !@#$%^ jest pewnie pełno w każdym ministerstwie. :wściekła/y: :wściekła/y:

Gaga - luknę na tego twojego gościa od igieł bo ja znowu przytyłam, tzn nigdy nie wróciłam do formy z przed ciąży ale teraz to porażka. :wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y:

Atol - życzę wytwałości w walce ze smoczkiem. Drugi dzień może byc ciężki :dry: Obyś zwyciężyła.

A na majowy weekend idę do pracy, od 7 chcę isćna ulrop bo 17 maja mam egzamin i muszę go zdać a nic się nie uczyłam. Ludziska się już od miesiąca uczą :szok: :szok:
 
Ja daję Marysi bebilon 3. Tyle, że Marysia bardzo lubi to mleko i wypija go ostatnio 2 razy po 240 wody plus 8 miarek mleka i jeszcze przed południową drzemką potrafi wypić 180 ml :szok: :szok: :eek:

Dziecko śpi, idę ją obudzić bo przecież pójdzie spać o północy. Dzisiaj dała tatcie pospać do 9 (ja wstałam o 7.30 :baffled: ). Jutro pewnie wstanie o 7 :no:

Kurde ostatnio jestem przemęczona i do tego mam problemy ze snem. Łapię jakieś dołki, tak że mam czasmi ochotę się rozryczeć - nie chodzi o rozłąkę z Marysią tylko o zero korzystania z życia - nie czytam, nie ogądam filmów, tyle co tu zajżę. Dzisiaj zakupy udały się tylko dlatego, że szkolenie skończyło się półtorej godzinki wcześniej. Inaczej waracałabym prosto do domu.:dry:
 
no to już w domku.
Zamówiliśmy kuchnię, zjedliśmy dobry obiadek i ciacho. fajnie.


Witek pije mleko tylko raz na dobę - przed snem 220ml. (bebilon pepti2)
 
Hej,
Agata ja do pracy nie chodzę,a też niedospana jestem.Może byłoby inaczej bez tych nocnych pobudek małego.Co zasnę "głębiej" to już się w łóżeczku wierci i marudzi i "pić,pić" na okrągło :sick:
Co do mleka to my na zwykłym,głównie do kaszki na wieczór i rano,ale pije już jej mało co.Płatki owszem,ale na sucho,a z mlecznych to jogurty najczęściej je.A te monte to czasami nie są niewskazane do 3 czy 4-go roku życia?Wiem,że kiedyś na etykietach tego deserku tak pisali...:confused: :eek:
 
Witam
Wczoraj upiekłam plaka torta i zrobiłam wafla i spoko mi nawet wyszło wszystko
Dzis bylysmy na bierzmowaniu a raczej przed bo cała uroczystośc była o 18 dopiero wiec my nie poszłysmy bo za pózno i mała by nie wytrzymala 1.5 godz w kosciele poza tym nie miałam auta bo Krzys w pracy wiec nie było by czym pózniej wrócic a autobusem z mała wole za widna jezdzic
Atolku trzymaj sie i wytrwajcie ja trzymam wieklie i mocne kciukasy najgorsze pierwsze dni my juz o przeszłysmy i jest ok
co do mleka to Amelka od jakiegoś czasu juz krowie łacate 2% gotuje jej z kaszką manną jedna na gesto i je na kolacje a drugie na rzadko do butli na rano i pije jak zwykle na spaniu ok 6-7
Uciekam spac spokojnej nocki
 
reklama
hej
Dziękuję za informacje..... Zastanawiałam się czy jak odstawię tomka od cyca to deserek mleczny i płatki na mleku....... wystarczą jako dzienna dawka mleka? Myślę że tak, co Wy na to? Kaszka, budyń gotowany przeze mnie ........nic z tego..... już jako niemowlak pluł tym na kilometr.... Tomek lubi też twaróg ze śmietaną, a to też nabiał i na spacerek często mu zabieram kromeczkę z serkiem.... wcina ją między ryciem w piaskownicy a jazdą ze ślizgawki...
Moje dziecko coraz częściej domaga się "KUBEĆKA" do picia albo zwykłej szklanki a coś w stylu niekapka idzie w odstawkę. Wczoraj dając mu danonka usłyszałam na moje stwierdzenie mama da..... nie da...... śam i jadł sam a i regularnie spija mi kawę z kubka jak tylko zostawię ją w zasięgu jego rączek..... wczoraj tak załatwił moją mamę, która myślała że to mój tato jej wypił......
 
Do góry