reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

reklama
marta ja Ci zaraz zagadnę!!!!! im dluzej sie nie odzywasz tym bardziej nie masz jak zagadnac. Odzywasz sie tylko jak pojawia sie jakies nowe malenstwo albo ciąza :dry: nie ładnie :no: masz sie odzywac!!!!!!!!!!!!:tak:
 
marta ja Ci zaraz zagadnę!!!!! im dluzej sie nie odzywasz tym bardziej nie masz jak zagadnac. Odzywasz sie tylko jak pojawia sie jakies nowe malenstwo albo ciąza :dry: nie ładnie :no: masz sie odzywac!!!!!!!!!!!!:tak:

Czekaj, to teraz chyba kolej na Ciebie, więc wtedy się odezwę;-);-) Żartuję oczywiście. Macie rację obie z Jo-anna-on, że im dłużej się nie odzywam tym gorzej. Ale tak mi Was brakuje, że codziennie zaglądam, żebym zobaczyć co u Was. Ale nie mam odwagi się odezwać. Ale obiecuję poprawę:tak::tak:
 
marta ty tak się pojawiasz co jakis czas, obiecujesz poprawę i co, du.pa za przeproszeniem, potem znowu znikasz!!!!!!!!!!!!! nakopał ci ktos kiedyś w zad????????

słowiczku a ty co odleciałas do ciepłych krajów i neta brak????????? następna do nakopania!!!!!!!!!

Ja wam nie dam powodów do odzywania się, Mailen ty musisz zajść bo nam sie koleżanki wykruszą :-p
 
reklama
Oj, Gaga, czasami by mi przydało:zawstydzona/y::zawstydzona/y:Wiem o tym. Ale czasami jest tak że nie mam czasu nic napisać a potem nie wiem już jak się odezwać bo mi glupio. Ale teraz jak nie będę mogła napisać to dam znać:tak:
Teraz siedzę sobie z piwkiem w ręku i piszę.
Wasze zdrówko dziewczynki!!!!!!!!
 
Do góry