reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

reklama
Helou po wakacjach. Co prawda jeszcze jestem w totalnym rozgardiaszu ale powoli do przodu.

Agata ważne, czy Ania próbuje siadać, jeśli tak to nie masz się co martwić. Co do kolegi to nawet przystojny - ładne ząbki ma, takie bielutkie. A Ty kiedy do pracy wracasz?

Gaga a jak tsam zdrówko? Super tort. A tą mordeczkę Tomka to jak zrobiłaś? Tak się przyglądałam na zdjęciach.
 
...I'm back... do szarej, ponurej i mokrej rzeczywiśtości:wściekła/y:przeciez tu w depreche mozna wpasc!!!!!!!! dzis jestem nie do życia nic mi sie nie chce i jeszcze ta pogoda!!!!!:szok:
 
no nic sie nie postrałyście żebym miała co nadrabiać...2 tyg przeczytałam w 3 min:dry:jedyna margarita sie postarała:-D
po wczasach.......super!!!!!ale juz jednak troche chcialo mi sie do domu,jednak dzis Polska szara rzeczywistosc tak szybko dała mi się we znaki ze chce z powrotem wracać:baffled: od poniedzialku do pracy :shocked2:i koniec tego dobrego a było cudownie, piękne widoki, pełen relaks, zero myślenia o przyziemych sprawach, problemach...a dziś bach, trach "Milena schodz na ziemie"!!!!:confused:
 
reklama
Do góry