reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

reklama
ehhh, no nowa praca, a z ta stara strasznie się związałam, ciężko anecik tak odchodzić
wogóle jakas nijaka jestem
 
jak tam nasze CIĘŻARÓWKI???

No właśnie, Wioluś, jak tam?

Byłyście na bilansie czterolatka? My się jutro wybieramy.
Michalinka chce, żeby ją zapisać na basen. Hmm. Fajnie, ale to kupa kasy i musiałabym dojeżdżać kawał drogi... Jeszcze jest chętna na konie! Ostatnio, jak byliśmy u znajomego, dosiała konia i zejść z niego nie chciała!
 
arabella ty już normalnie za połową ciąży :szok: ale jaja
Majka we wtorek idzie do przedszkola, nie wiem jak dam radę :-(
niech ten rok się kończy bo nie zniesę go dłużej
 
My mieliśmy iśc dzisiaj na bilans, ale nieczynne. Przełożyliśmy na jutro a do przedszkola od środy.
Damian od niedawna zaczął strasznie krzyczec i próbuje tym wszystko wymuszac, mam nadzieje, że to niedługo przejdzie bo czasami wychodzę z siebie:no:

Ja czuję się w sumie bardzo dobrze, tylko wyniki mam fatalne i przez to latam do lekarza co tydzień. Ginekologicznie jest wszystko w porządku i nic nie zapowiada, żebym miała urodzic wcześniej. Tym razem szykuje sie poród SN, troszkę sie boję ale zdecydowanie mniej niż z Damiankiem.:tak:
 
hej
ja była z tomaszkiem na bilansie w 2 tyg po urodzinach....
Wiola będzie dobrze!!! ja teraz łykam tardyferon bo anemiczna jestem zresztą co się dziwić jak od 5 lat alb jestem w ciąży albo karmię.... Co do wymuszania krzykiem ....skąd ja to znam...... mam nadzieję że szybko minie......
 
anecik, ja też od lat albo w ciąży albo karmię. He he he. Ale wyniki, tfu tfu tfu, mam dobre. Na razie przynajmniej

gaga, no, juz za połową, ale ciężko mi okropnie. Nie chce mi się już dźwigać tych kilogramów, a do końca niestety jeszcze sporo.

Wiola, wiesz już kogo urodzisz? Bo nie pamiętam. Dbaj o siebie!

My po bilansie. Michalinka tak się darła, jakby co najmniej miała 10 szczepionek. Wstyd jak nie wiem. Ma wpisaną wadę wymowy i mamy ić na kontrolę do okulisty. Ja z nią sama nie idę, bo znowu będzie wrzeszczeć!
Od jutra do przedszkola. Mam nadzieję, że logopeda sie za nią weźmie, bo naprawdę mówi okropnie.
 
Hej.
Jak tam mamuśki - denerwujecie się przed przedszkolem?

Co do bilansu to byłyśmy w lipcu i mamy iść na badanie słuchu. Poza tym jesteśmy pod opieką okulistki i okazało się, że Ania nie widzi za dobrze. Ponoć ma zeza i przez to nerw wzrokowy słabiej pracuje. 11go września mamy badanie wzroku.

Wiola ale u Ciebie zleciało. Już 34. tydzień. Ho ho.

Ania śpi. Jutro pobudka o 7mej (przynajmniej ja) i do przedszkola.
 
reklama
też nie byłam na bilansie, ale nadrobię
Maja w przedszkolu a ja się chyba odwodnię, dobrze że za chwilę do pracy bo bym zwarjowała
 
Do góry