reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

Ja zdjadłam 3 i już nie mogę patrzeć na pączki. Wystarczy, teraz jeszcze piwka się napiję, bo miałam straszną ochotę.
Małe też już śpią i mam chwilę dla siebie:)
 
reklama
Sto lat i dużo zdrówka dla Majeczki, Hani i Tymonka​

Marta, dzięki za czapeczki. Mamy bardzo podobną Wójcika.
 
no ja 5 pączków i chyba pawia puszczę bleeeeeeeee tak mi słodko
co do kompa to my ufffff mamy dwa i każdy na swoim siedzi :) inaczej to chyba były by niezłe spięcia :) także dostęp na szczęście mam nieograniczony, no chyba że przez Majcie
my dalej walczymyz wysypka która pojawia się i znika, dzis zakupimy maśc nagietkowa i zobaczymy, a co chce iśc do lekarza, to własnie wywypki brak, pojawia się głównie wieczorem po kąpieli
marta super te ciuszki, ja dziś znowu byłam na ciuchach i zakupiłam trzy bluzeczki jedna na lato dwie na później, jak małą podrośnie, ale zajefajne :) za 6 zeta wszystkie hihihihi
 
Gaga, ja na ciuchy też chodzę, bo mamy znajomych którzy mają ciuchy i jak przychodzi im jakaś paczka to dzwonią do nas. Ale ostatnio jakoś nic nie mieli ciekawego. Ale znalazłam na allegro kobitkę, która ma super bluzeczki i niedrogo i nowe. Znajdę później jej namiary to Ci dam. Przyszły mi dzisiaj bluzeczki od niej i są naprawdę super.
 
marta ja to chyba uzalezniona jestem, zawsze jak widze ciuchland to wchodzę i dla niuńki cos wypatrzę :) chyba mam szczęście do tego, ostatnio wypatrzyłam spódniczkę nexta z polarku :) (zdjęciae w galeryjce )
 
zmykam do łózia do chorego męzusia
a dziś mi z alergo przysłąli piękne stringi - 10 par a tu mąż chory wrrrrrrrrrrr zimna woda chyba mnie czeka !!!!!!!
dobranoc babinki, przespanej nocki
 
Słowiczek się przeprowadza o ile dobrze pamiętam to do Poznania.

Dużo zdrówka dla kolejnych półroczniaków :laugh:

A u mnie kosmos, Szymkowi wychodzą górne jedynki i straszny płaczek :(
A dla Marty nie mogę znaleźć żadnego zajęcia, wszystko robi za szybko i po chwili już się nudzi. Wczoraj wpadłam na pomysł i kupiłam książkę "Chodzę do zerówki", pomyślałam że chociaż dwa, trzy dni będzie zajęta. Książka około 60 stron, zagadki, pisanie liczenie itp. Zobaczyła to i skwitowała "mamo to prościzna", i całą książkę uzupełniła w 3 godziny! Już nie mam pomysłów!
Nie wiem co z nią robić! :p
 
reklama
Hej z wieczorka
Ja tez zjadlam dzis 3 paczki i mam wyrzuty sumienia, bo dupa rosnie. Juz drugi tydzien cwicze, bo w coraz mniej rzeczy sie mieszcze.
Nenar a Marta nie chodzi do przedszkola? Bo moja kolezanka ktora tez ma dwojke dzieci jedna corka w wieku twojej Marty a druga chyba okolo 2 latka to stwierdzila ze ta starsza musi juz dac do przedszkola bo nie ma pomyslow co z nia robic i mala sie nudzi w domu. Wszystko starcza na trzy minuty.

Teraz znow troche uzupelnialam braki w bb ale doszlam do 444strony i wymieklam, ale dzieki temu czytaniu wstecz znalazlam ubranko dla Hani do chrztu (dzieki agata :)). Z tego co widze to chyba juz tylko Hania pozostala nieochrzczona, jakos tak zebrac sie nie moge. Moze jak ciepkej bedzie. A juz rodzina sie burzy, szczegolnie mojego meza ( a on sam byl chrzczony jak mial chyba 4 czy 5 lat).

No dobra tez zmykam do lozka, bo jutro do pracy i o 6 trzeba wstac niestety :(

Milej nocy.
 
Do góry