reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

GRATULACJE GOGA

NO MALUCH JEST SUPER ŚLICZNYM JAK ZNAJDZIESZ CZAS TO PRZEŚLIJ ZDJĘCIA ZAMIEŚCIMY JE W NASZEJ GALERII
 
reklama
Goga,serdeczne gratulacje.Maluszek przesłodki ;)

Gaga,a propo galerii to u mnie jest-evelinka,Głogów,11 sierpień,Dominik...
Dawno mnie nie było i chyba cały dzień musiałabym czytać Wasze wiadomości...U mnie w porządku.Już byłam na ostatniej wizycie u gin i teraz mam tylko czekać na skurcze.Jutro wezmę sie za pakowanie torby,bo i tak coś czuję,że do 11-go nie donoszę.Zresztą moja gin twierdzi,że już w nadchodzacym tygodniu śmiało mogę rodzić.Moja dzidzia jest podobno jak na mnie bardzo duzia i nie wiem jak to będzie z porodem.Byłam na porodówce w celach"zapoznawczych"i uznałam,że nie będzie chyba aż tak źle.Personel miły,tylko z odwiedzinami nie za bardzo,bo do rodziny trzeba osobno wychodzić...Brzuszek już przez pewnien czas miałam nisko,jednak trochę poodpoczywałam i niebezpieczeństwo przedwczesnego porodu minęło.Wszystko gotowe... :)
Pozdrawiam Was gorąco!!!
 
GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!

MASZ CUDOWNEGO SYNKA! I tak słodko sobie spi ;D Ja tez bym chciala takiego!

Zazdroszcze Ci ze juz jestes po! Jak sie czujesz? I jak wrazenia po porodzie? Ciezko było???

Żużaczku - dobrze że zawsze poprawiasz nam humor.

Co do ruchów dziecka - to nie liczy sie ich pojedynczo tylko seriami. Jesli np. dziecko rusza się o9:10 i fika koziołki przez 10 minut to jest to jeden ruch. Potem, gdy następuje wyraźna przerwa po której dzidzia robi nastepne fiku miku przez powiedzmy 5 minut to jest 2 ruch. I tak dalej aż do 10 ruchu...

moja dzidzia
 
Słowiczku - dostałam maila i wszystko jest SUPER!!! Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam:)

moja dzidzia
 
czesc dziewuszki  :)
goga gratuluje synusia sliczny
no to juz mamy pierwszego maluszka sierpniowego  :)
Ja nie dostałam  karty ruchow i nawet nie wiedziałam ze cos takiego jest ale slyszalam o tym ze na dzien powinno byc dziesiec wiec jak rano wstaje to zaraz budze malucha i tak mecze brzuchol az zrobi przynajmiej 5 i daje mu spokoj  :) bo mamy  jeszcze cały dzien . Dziewczyny ostatnio pochwalilam sie ze moja corcia prawie nie choruje i od tego czasu cos łapie moje dzieciatką w sumie sa to pierdołki nic powaznego ale ile sie ona nameczy dzisiaj znowu tym razem goraczka 38 i skarzy sie ze zabki bola i cos jej wyskoczylo na dziasłach a wercia jak widzi lekarza to tak sie drze jak by diabła zobaczyła i zawsze kogos obrzyga ostatnio mi sie upiekło ale lekarzowi nie   :) , chyba oszaleje  caly czas na moich rekach kaze sie nosic taty rece nie moga byc, a ja musze jeszcze trzy tygodnie wytrzymac z rodzeniem ze by bylo ok od tego noszenia to brzuch mam juz prawie pokolana  :)
trzymajcie sie pozdrowionka kasia
 
Mamo Weronki - widze ze nie tylko ja jestem nocnym markiem:)

Tak mi tłumaczyła położna ;D

Biedna jesteś z tym swoim dzieciaczkiem. Mam nadzieję że niedługo twoja córeczka wyzdrowieje. A lekarzowi nie zazdroszcze ;D

A teraz już naprawde idę spać bo późno sie robi ;)

moja dzidzia
 
reklama
Hej!!
Nie zaglądałam tu przez kilka godzin, a tu proszę!!!!
Goga GRATULACJE!!!! Wszystkiego dobrego życzę
Napisz koniecznie czy to była cc czy naturalny?
Słowiczku dzięki za pokładane we mnie nadzieje, ale mój synalek coś nie bardzo chce wyjść. Pocieszam się że skurcze przepowiadające coraz silniejsze i kiedyś to musi nastąpić.
Wysiadam już kondycyjnie!!
Pozdrawiam
 
Do góry