reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

a co do seksiku to muszę dzisiejszą noc wytrzymać, bo męża wysłałam do "mamusi" w odwiedziny i dzisiejszą noc spędzę samotnie :-) a tak szczerze to przez tą ciąże to coś ze mną nie tak bo nawet mi się seksić nie chce.....tragedia....biedny ten mój mąż :-)
 
reklama
maleństwo jak małemu ciasno to niech wyłazi ;D myślałąm że to taki lekarz co lubi se wywoływać bez przyczyny porody, bo o wielu konowałąch tu na forum czytałam, ale jak ci powie lekarz bo badaniach że już czas to niech wywołuje maluszka
a jeśli chodzi o seksik to ja miałąm ochotę że hoho ale miałąm zagrożenie porodem przedwczesnym i nie mogliśmy, za to teraz ::) tylko cos to mojego porodu nie przyspiesza, uparty ten mój maluszek, a mozę mój brzuszek taki wygodny :D
 
ŻuŻaczek: mnie też coś bierze, do wymiotów dołączyła się biegunka i ogólnie jestem nerwowa, a do tego brzuch się stawia i dzidziuś leniwy..Zobaczymy...Nie zostawiaj mnie...:)Całuski dla wszystkich..
 
hej kobitki
żużaczku mi też odszedł płyn i poszłam do szpiala o 21 miałam razwarcie na 3 cm a po godzinie już 5 cm ale ten płyn to nie wody płodowe ale lepiej uciekaj do szpitala
a moja dzidzia dała mi popalić w nocy a teraz odsypia jak wywołamklisze to się pochwale moim skarbem pozdrawiam
 
reklama
domi byłam u lekarza ale wody sa w normie. Jakby sie mocniej mokro zrobiło, to mam sie zgłosic. Skurcze troche ustapiły z przodu ale trzymaja sie przy kregosłupie. Maly na szczęście sie uspokoił bo szalał jak dzik - pewnie badanie mu sie nie podobało. Dobrze pamietam pierwszy skurcz z poprzedniej ciazy - jakbym niebo polizała. Teraz wszystko jak na razie przebiega łagodniej, zobaczymy wieczorem, bo dotychczas najmocniej bolalo wieczorami.
 
Do góry