reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe brzuszki - zdjęcia domków naszych Maleństw:)

Asmodis, masz sliczny regularny brzuszek a nie taki saelkowy jak moj. Brzunio-marzenie. Nie wydziwiaj ino sie ciesz ;D! Karoo ma racje. Kazda z nas ma inny brzuszek. I malo tego w kazdej ciazy on inaczej sie uklada, naprawde, uwierz mi.
 
reklama
hej ;) teraz przyszła chyba kolej na mnie , więc prezentuje swój brzusio ( to był jakis 16 tydz) buziaki!
 
JAAGA no proszę jaki zgrabny brzusio :)

w ogóle wszystkie mamy fajne brzuszki i nie dajmy sobie wmówić, że jest inaczej :laugh:
 
Hej wpadlam na odwiedziny z lipcowek! Widze ze wasza galeryjka tez sie rozkreca!!!
Jak tak patrze na wasze brzusie to az trudno mi uwierzyc ze jeszcze niedawno moj byl taki malutki! Teraz to juz widac ze mamy w brzuszkach dzidzie!! Pozdrawiam was i upamietniajcie wasze okraglosci, bo fajnie pozniej powspominac!!
 
15538310_d.jpg
 
reklama
Leyna pisze:
Asmodis ale Ty szczuplutka jesteś :) A brzuszek wcale nie jest dziwny, tylko bardzo zgrabniutkii po prostu :) Są dziewczyny, u których bardzo długo nie widać, że są w ciąży i Ty chyba do nich należysz :)
szczupla, szczupla ;D...w piatek mam wizyte i az sie boje sprawdzic ile waze...ale jestem strasznie ciekawa czy przytylam i ile czy nie


wszystkie mamy cudne brzuszki :D
 
Do góry