reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe brzuszki - zdjęcia domków naszych Maleństw:)

reklama
Dzieki Leyna. Rzekomo jak na wielorodke mam malutki brzuszek. Moja sasiadka - 31 tc, mowi, ze wcale nie widac, bo mnie "nie wywalilo". No tak tylko dlaczego nic sie nie dopina... I to juz porzadnie. Zarzekalam sie tye razy, ale w koncu w sobote ruszam na zakupy. Czas sobie cos kupic ciazowego. Najchetniej jeansy. No ale zobaczymy jaki bede miala nastroj.
 
Frutisek, kazda z nas ma inna budowe i musimy byc inne w ogole. Pomysl jak byloby nudno, gdyby wszystkie kobiety takie same byly :) Ja tez kawal baby jestem, ale z kolei ja jestem bardzo rozrosnieta w dolnych czesciach mojego ciala - biodra, tylek i uda. Ale moje kochanie mnie kocha taka jaka jestem i w sumie dobrze mi z tym :)

Joas, mily brzunio :)
 
Tak jak obiecalam postanowilam pokazac domek mojego malenstwa...ale jak patrze na wasze brzuszki a moj to jakos on jest dziwny...ma dziwny ksztalt...nie wiem ::)
to jest domek w 18 tyg i 3 dzien
1103200612yc.jpg
 
Asmodis masz calkiem normalny, ciezarowy brzuszek :D Bardzo ladny i wcale nie dziwny :D Brzuszki u roznych kobiet sie roznie ukladaja :)
 
dzieki karoo...bo jak widze zdjecia innych to moj wydawal mi sie jakis dziwny. a ostatnio moj facet zauwazyl ten pasek co sie pojawia na brzuszku...bylam zaskoczona bo myslalam ze to pozniej sie pojawia :o
 
No niekoniecznie, czwarty - piaty miesiac sie pojawiaja :) Jak sie do piatego miesiaca nie pojawia, to juz raczej nie bedzie :)
 
reklama
Asmodis ale Ty szczuplutka jesteś :) A brzuszek wcale nie jest dziwny, tylko bardzo zgrabniutkii po prostu :) Są dziewczyny, u których bardzo długo nie widać, że są w ciąży i Ty chyba do nich należysz :)
 
Do góry