Marcelinaa
Fanka BB :)
Już? Chyba dopieroMarcelina-mamy terminy prawie na ten sam dzień a ty już masz na 15 cc ...jak ja będę miała tez chce tak szybko...znaczy niby mi wychodzi tydzień przed terminem to 20ego ...niby tylko 5 dni ale zawsze.
Będe w 38 tyg i 2 dniu, wystarczająco 
Gin coś przebąkiwał o EWENTUALNYM 20tym ale niech spróbuje, to nie ręczę za siebie

Cześć...
witam się z wami. Miłego dzionka.
Jakoś nie mam nic wam ciekawego do napisania a w wasze tematy nie mogę od kilku dni się wdrożyć.
Miłego ! :-) a jak się nie możesz wdrożyć w nasze to wbij się z czymkolwiek

Ja już niestety zapomniałam do czego jeszcze może służyć oprócz siusiania i rodzeniaMam już 9 miesięcy celibatu, ale zastanawiam się czy nie przypomnieć sobie wkrótce, bo ponoć poród ułatwia
![]()
A ja "przez Was" mam teraz celibat bo zaczęłam się bać



BRY! i nie wiem co dalej


Mam już 9 miesięcy celibatu, ale zastanawiam się czy nie przypomnieć sobie wkrótce, bo ponoć poród ułatwia


ponoć trzeba jakkiś zbiorniczek ze zbierającą się wodą i parą z tyłu za lodówką sprawdzić..