Susmali,nie wiem moze to firma bedzie dopłacała,ale na pewno tyle bo juz dostaliśmy papiery w których to było dokładnie napisane

. Niezapominaj ,ze u nas trojka Bejbików

takze figurujemy jako rodzina wielodzietna

,a za to tez jakies dodatki są

I przedszkole na 100% mam za darmo bo o tym tez nas zapewnili
No Maggie,wyglada na to ze becikowe jest

. Fajnie. Ja w necie tez nic nie znalazłam o tym,że cofneli wiec choc to dostaniemy.. Niby marny 1000,ale to naprawde sie przydaje i my wydalismy to wszystko po porodzie na jakies dodatkowe nizbedniki dla Natki

. I pamietam,ze sie zdziwilismy bo b.szybko dostalismy kase na konto i byl rozwny 1000( a to ponoc nie zawsze tak jest czasem ciutek mniej),ale my tez szybciutko papiery im zanieslismy
Susmali i oczywiście miałas racje,ze namieszałam( ciaza mi opóźnia chyba procesy myślenia...ponoć to normalne a u mnie ze zdwojoną siłą w końcu) bo ja myślałam o złotówkach a pisałam euro....hehe! także 3tys zł bedziemy dotawać a nie oczywiscie euro to juz by było przgiecie rzecz jasna Dobrze,ze chociaz ty trzeźwo myslisz

buźka