• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

reklama
Ja nie o becikowym nie słyszałam,zaraz w necie pogrzebie...No to juz by byl skandal. Panstwo nic nam nie daje na dzieciaki a jeszcze to jednorazowe becikowe chca zabrac. Idioci! i jak tu nie zwiewac z tego kraju? Moj J. jak juz pisałam kiedys dostal prace (zaczyna od marca,a my do rozwiazania zostajemy w Wawie)we Frankfurcie w duzej consultingowej firmie,spokojnie sie z tego utrzymamy,a mimo to bedziemy dostawac ok 3tys euro na dzieci do ukończenia przez nie 18rz,złobki,przedszkola są tam całkowicie za darmo i naprawde choc zawsze chcialam na stałe byc w PL to powaznie rozwazamy wyjazd tam i pobyt pewnie na dłuzszy czas...Do czego ci politycy zakichani nas zmuszają??? ale sie wściekłam!!!!
 
poszperałam w necie i osobiście nic nie znalazłam o tym ze zabrali becikowe. Znalazłam ze becikowe obowiazuje do konca 2011 roku i ze trzeba okazac ze chociaz raz bylo sie na wizycie u gin.
 
natt 3 tys eur na dzieci? oj cos tu sie nie zgadza, i zlobki i przedszkola tez nie sa w niemczech calkiem bezplatne....ale fakt faktem panstwo socjalne i prorodzinne naprawde!
 
Ostatnia edycja:
My na razie nie zgadzamy się co do imienia dla naszego Dzieciaczka,
Tesco wywrozyl mi chłopca,Moj mówi,ze to dziewczynka będzie :) ja chciałabym dziewczynkę i dlatego pewnie będzie chłopak :) wiec mówię,ze Moj Tomasz sobie w brzuszku mieszka :) ale najważniejsze,żeby było zdrowe,płeć obojetna :))
 
Susmali,nie wiem moze to firma bedzie dopłacała,ale na pewno tyle bo juz dostaliśmy papiery w których to było dokładnie napisane:). Niezapominaj ,ze u nas trojka Bejbików:) takze figurujemy jako rodzina wielodzietna:),a za to tez jakies dodatki są:) I przedszkole na 100% mam za darmo bo o tym tez nas zapewnili:)

No Maggie,wyglada na to ze becikowe jest:). Fajnie. Ja w necie tez nic nie znalazłam o tym,że cofneli wiec choc to dostaniemy.. Niby marny 1000,ale to naprawde sie przydaje i my wydalismy to wszystko po porodzie na jakies dodatkowe nizbedniki dla Natki:). I pamietam,ze sie zdziwilismy bo b.szybko dostalismy kase na konto i byl rozwny 1000( a to ponoc nie zawsze tak jest czasem ciutek mniej),ale my tez szybciutko papiery im zanieslismy:)

Susmali i oczywiście miałas racje,ze namieszałam( ciaza mi opóźnia chyba procesy myślenia...ponoć to normalne a u mnie ze zdwojoną siłą w końcu) bo ja myślałam o złotówkach a pisałam euro....hehe! także 3tys zł bedziemy dotawać a nie oczywiscie euro to juz by było przgiecie rzecz jasna Dobrze,ze chociaz ty trzeźwo myslisz:) buźka
 
Ostatnia edycja:
reklama
Malgo000 - powodzenia w pracy biudulko!
Natt - cudze chwalicie,a swego nie znacie. 1000 zł może nie dużo,ale zawsze... w Irlandii nie ma takiego czegoś jak becikowe,więc nie otrzymuje się żadnych pieniędzy za urodzone dziecko. L4 - chyba tylko w Polsce dbają tak o kobiety ciężarne,którym wypłacają 100 pensji. Dla porównania w Irlandii ,ja teraz na chorobowym nawet nie połowę mojej wypłaty...
Maggie i Devi - napiszę jeszcze raz,że dzieciaczki macie cudne i takie duże.

A mnie bardzo bolał brzuch w nocy . Przyczyn mogło być wiele : leżałam całą noc na jednym boku, nie poszłam się opróżnić, rozciąga się macica???
Czy Wy też tak macie? ala jakby się czuło gazy w brzuchu, taki bardzo napięty i kujący brzuch? mam nadzieję,że to nic poważnego,bo wizyta u gino dopiero za 3 tygodnie :-(

Pozdrawiam!
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry