Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Ja też tak mam, myślałam że tylko coś ze mną nie tak. M się śmieje i mówi że w tej ciąży jestem jakaś taka "opóźniona"Dziewczyny a czy wy też jesteście teraz bardziej zakręcone? bo ja to ostatnio na maxa. O wszystkim zapominam, muszę wszystko zapisywać na kartce a i tak jak zapiszę to zapominam ją wziąć.... a zawsze taka poukładana byłam.... To chyba z tego chronicznego zmęczenia...
właśnie,śniadanko trzeba zjeść. Ostatnio króluje u mnie ser biały z dżemem![]()
Eh... pewnie Wy też czekacie z niecierpliwościa !!!!!! 