mal-gosia
Fanka BB :)
Witam pączkowo wszystkie sierpnióweczki 
Ja dzisiaj już po 1 pączku ale przez chorobę straciłam smak więc jadłam tego pączka i czułam tylko że słodki
Chociaż muszę przyznać, że dzisiaj czuję się juz znacznie lepiej a co najważniejsze moge swobodnie oddychać
MArecelina - jeśli chodzi o gardło to tantum verde jest zarówno dozwolony w ciąży jak i bardzo dobry mówię o płynie do płukania gardłą ma właściwości znieczulające i odkażające polecam, a na gorączkę to aspiryna i łóżeczko
Siedzę sobie teraz w łóżeczku słucham płytki ,,Zostanę mamą'' polecam muzyka bardzo relaksująca
Ja dzisiaj już po 1 pączku ale przez chorobę straciłam smak więc jadłam tego pączka i czułam tylko że słodki
Chociaż muszę przyznać, że dzisiaj czuję się juz znacznie lepiej a co najważniejsze moge swobodnie oddychać
MArecelina - jeśli chodzi o gardło to tantum verde jest zarówno dozwolony w ciąży jak i bardzo dobry mówię o płynie do płukania gardłą ma właściwości znieczulające i odkażające polecam, a na gorączkę to aspiryna i łóżeczko
Siedzę sobie teraz w łóżeczku słucham płytki ,,Zostanę mamą'' polecam muzyka bardzo relaksująca

Może w innym sklepie poszukam, choć na tej mojej wsi dużego wyboru nie ma ;-)
, w tej chwili jestem do przodu 3,5 kg heh