reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Olka a teraz dlakeo od Olsztyna mieszkasz? bo ja też na odludziu i też na mazurach to może to ja jestem Twoją najbliższą sąsiadka. chociaż z tego co piszesz to ty na warmii a ja mazury:)

Mieszkam 40 km od olsztyna. 10 km mam do lidzbarka warmińskiego. Pewnie mieszkamy w dwóch różnych stronach :-D

Akuku rozumiem Cię doskonale. Mówi się, że córka jest taka dla rodziców na przyszłość bo chłopcy pójdą za żonami mimo, że z matka mają świetny kontakt.

Zresztą tak jak każdy facet chce syna " do kopania piłki", tak każda kobieta chce córkę " dla warkoczykow i sukienek". Ja pewnie mojemu mężowi syna nie dam już :-)
 
reklama
lilija powinni mnie zamkanc :D albo pas cnoty zalozyc :D haha :D
już widze oczy poloznej jak znowu jej powiem ze nie chce antykoncepcji :p buhaha :D
nie, nie planuje dzieci więcej ale jakos zadnej wpadki nie mamy :D wiec :D aaa najwyżej będzie- wychowam jak swoje hahah :D zarcik :p

a gdzie Magdus znikla ?
 
Helou

U nad dalej pada. To juz tydzien. Oszalec mozna. A mieszkam na wybrzezu slonca (costa del sol). Ale tutaj na wiosne deszcze to norma.

No i przez ta pogode siedze z mala w domu i wymyslam zabawy i czasu na neta brak.

Jutro mam usg polowkowe[emoji1][emoji1][emoji1]
 
Ostatnia edycja:
Sann można wstawiać filmy, obok tej ikonki na zdjęcia masz ikonke na wstawianie filmow :D

Olka noo :D a ja chce warkoczyki ! a nic no najwyżej synowi wlosy zapuszczę i dredy zrobie :D hahahah

byliśmy na placu zabaw i były dwie laski jedna z 15 lat, druga z 18 może albo i nie... ja nic nie mam do młodego macierzyństwa bo sama mloda jestem a dzieci już 4 :O
ale ta jedna mlodsza co chwile to dziecko z wozka wyciagala (jakies może 3-4 miesiące)
siadala z ta mala na hustawke i się bujaly, po czym wkladala je do wozka i brala druga dziewczynke , chyba starsza corka tej drugiej na kolana..a potem wziela synka tej drugiej i ta mala w dwie lapki ledwo te dzieci trzymając i na karuzele... dzizas.
może i to nie były ich dzieci choć tak to wygladalo...al.e takie wsadzanie i wyciagnaie dzieci z wozkow.. i szapranie ich po huśtawkach jak jeszcze siedzieć nie potrafią.. po co ?
no i posiedzialy chwile i poszly :D


Olka a kto Cie tam wie :D może jeszcze ze 3 synow mu dasz :D
 
Jestem kobitki jestem i nawet na biezaco was czytam :*
Zdycham ostatnio, chorobsko nie chce odejsc, spik do pasa i te sprawy :D mala dzis jakas nieruchawa chociaz normalnie to wierciucha okropna :p
Jutro mamy wizyte !!!! A w czwartek polowkowe .
Akuku ja jestem cala zasyfiala takze jest nadzieja ze i Ty bedziesz plesc warkoczyki :* i dziekuje za troske :*
Oszalalam z rozowym chociaz bylam najwiekszym przeciwnikiem.... wczoraj kupilismy bodziaki z napisem 'i love dad' i sie strasznie rozczulilam :D
Tak szczerze to strasznie boje sie tych polowkowych. .. zeby wszystko dzialalo jak nalezy itp...
Ale z drugiej strony dziubeczki moje juz polowa za nami !!!!!!!! Teraz to juz chyba poleci co ? :)
I nadal mysle o starajacej....
 
Magdus bo tak się mówi niee no ja to różowego nie założę bo to tandeta itd ale przychodzi co do czego zobaczy się takie sliczne małe różowe rzeczy i same jakos do koszyka wyskakują:-D

Sann a co nagralas?

Akuku może to jednak nie ich dzieci jak mówisz ze ta jedna z 15 lat. No kurcze trochę młoda nie?:-)

Cinamona daj znać co tam jutro doktorek powie

Kurcze ja dzisiaj zaliczylam kolejny skurcz braxtona czy jakoś tak to się nazywa. . Brzuch się lekko spiął i ból brzucha i plecow jak na okres. Ale tylko jeden i spokój. Podobno z czasem będzie ich więcej
 
reklama
Sann bstawiam ze chcesz pokazac kopniaki na brzuszku ?? moje ulubione nagrania w pierwszej ciąży :D później już nie nagrywałam, czasu brak na lezenie i oglądanie brzuszka :p

MAgdus ! to zdrowka ! kochana :D
na polowkowym będzie dobrze ! bo jak ma być :D
mówisz ze tez wysypana jesteś :D ja może tragedii nie mam ale jednak ja cera bez syfkow od dawien dawna :D no i te czerwone plamy na twarzy :D
Jeżeli u mnie będzie dziewczynka to rozowa landrynka na 100... choć m mowi ze nie ...ale to ja decyduje haha :D
pewnie inne tez będę kupować ale rozowe tez na pewno :D bo ja po latach innych kolorow :D chce by się dziewczynka wyrozniala haha :D
ale o czym ja mowie jeszcze 9 dni i się dowiem :D
 
Do góry