reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Gratulacje dla kolejnej mamusi :D:D
Ja wczoraj wieczorem i w nocy taki ból w podbrzuszu jak na okres, dzisiaj też się pojawia ale poza tym to nic więcej :) Strasznie się boję tego porodu ale jednocześnie chciałabym mieć już maluszka ze sobą i być po wszystkim :) Jutro wizyta u ginekologa więc zobaczymy czy coś się rusza do przodu czy nic:p
 
No to trzymamy kciuki za Jinx i Kaje :-)

Anney, dobrze, ze Seba teraz z toba jest i sie wami opiekuje!!!

Magdus, jak drugie ktg? Jaka decyzja?

Ewelinka, teraz twoja kolejka, &&&&&.

Luca, juz przyjeta?

Akuku, a jak twoje skurcze? Cos sie zmienilo?
 
Melduje że u nas nic nowego, na ktg jakieś min skurcze ale nic ważnego. Czekam już niecierpliwie.. Ehh.. A chciałam 6tego urodzić :-)

Jinx - czekamy na wieści!
 
Czy tylko Ja tu nie chce rodzić tylko spokojnie odczekac do terminu ? Ostatnio zastanawiam się sporo nad techniką (taka dla mnie) karmienia piersa a bardziej odciagania z piersi - Co trzeba zrobic aby po cc pokarm był szybko i dużo? - bezpośredniego kontaktu z maluchami pewnie miec nie bede cc pewnie bedzie w 34+4 dni wiec wcześnie a ja tak bardzo chce zeby dostały moje mleko - Czy jakas stymulacja przed porodem to dobry pomysł nie wywoła porodu przypadkiem? Strasznie zakrecona jestem troche zal ze to pierwsza ciaza i nie mam doswiadczenia...
 
reklama
Gratulacje Jlnx!! Wreszcie jakiś sprawdzony sposób na przyspieszenie porodu [emoji16] Wracaj do formy i buziaki dla Kajki [emoji8] Czekamy na szczegóły i fotkę [emoji4]
 
Do góry