reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
@Gaurana moja gin bardzo moczu pilnuje i jak wizytę mam za miesiąc to daje mi dwa skierowania na badania zebym przez ten miesiąc zrobiła, teraz dostałam jedno bo wizyta za 2tyg. Pod tym względem nie mogę na nią narzekać bo skrupulatna jest i pilnuje tego bardzo. A zatrucia się boję jak cholera :/

p19uflw1jarcljhd.png
 
reklama
Dziękuję za Wasze słowa i przepraszam, że tak się rozkleilam... M jak wrócił z pracy do domu i mnie zobaczył to przerazil się, że coś z Dzidzią. Wyrzucilam z siebie wszystko. Utulał i powiedział, że wie ale na bank dam radę. Naprawdę się przejął i nie odpuścił dopóki nie powiedziałam, ze już mi lepiej. Na pocieszenie dał mi kiszonej kapusty na którą mialam ochotę wczoraj. Powiedział, ze jestem wyjątkowo tania w zachciankach i cieszy się, ze są realne i zjadliwe bo zawsze może po mnie takie coś dojść... Ale wolowego ze sledziem by nie ruszył tak jak jego szefowa jadła gdy była w ciąży...
Jeszcze raz Wam dziękuję.

@luska1979 cieszę się z twoich wieści
 
Evelinia życzę Ci tej kobietki.
Hola takie koszule to super ciuch na ciążę...muszę czegoś takiego poszukać.
Mi takie ogrodniczki ciążowe za bardzo mi się nie podobają.
25_pixels ja mam plan pracować właśnie aż do wakacji dziewczyn czyli do końca czerwca...ale nie wiem czy dam radę tyle wytrzymać w pracy.Może jednak wcześniej pójdę na zwolnienie.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Luśka kurcze głupie wiem, ale czuję dziwny spokój :rolleyes::zawstydzona/y:
Ogrodniczki heh miałam w młodości, ale wkurzają gdy chcesz siusiu,posikać się idzie zanim je rozepniesz :-D
 
Dziękuję za Wasze słowa i przepraszam, że tak się rozkleilam... M jak wrócił z pracy do domu i mnie zobaczył to przerazil się, że coś z Dzidzią. Wyrzucilam z siebie wszystko. Utulał i powiedział, że wie ale na bank dam radę. Naprawdę się przejął i nie odpuścił dopóki nie powiedziałam, ze już mi lepiej. Na pocieszenie dał mi kiszonej kapusty na którą mialam ochotę wczoraj. Powiedział, ze jestem wyjątkowo tania w zachciankach i cieszy się, ze są realne i zjadliwe bo zawsze może po mnie takie coś dojść... Ale wolowego ze sledziem by nie ruszył tak jak jego szefowa jadła gdy była w ciąży...
Jeszcze raz Wam dziękuję.

@luska1979 cieszę się z twoich wieści

Kotomiś dobrze, że to z siebie wyrzuciłaś :tak:
czasami trzeba się rozsypać, by pozbierać się mocniejszym :happy2:
dasz radę ;) na mecie jest nagroda
 
@kotomiś wiemy doskonale, co czujesz, a bywa i tak! Wyrzuciłaś to z siebie i możesz to zrobić w każdej chwili :happy2:
@luska1979 szukałam i znalazłam Twój wynik! Bardzo się cieszę!

Ja dziś kupiłam jeansy z golfem, leginsy ciążowe i bluzeczki :happy: Bardzo się cieszę, aczkolwiek 300 zł poszłooooooo ... :eek: to będą moje ulubione jeansy!

Jutro mam wizytę u gina na 17:40 - trzymajcie kciuki, fotkę wrzucę wieczorem:laugh2: :happy:
 
@luska1979 Boże w końcu jakieś dobre wieści!!! Super :* :* :* Warto było zrobić amnio. Szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko! :)

@25_pixels Ja mam dżinsy ciążowe i leginsy. Planuję jeszcze jedne dżinsy jakieś czarne kupić. No i sukienkę taką na wczesną wiosnę, z rękawkiem 3/4. Resztę kupię z czasem ;)

Dziś rano nałożyłam na miasto taki lżejszy płaszczyk i było wszystko spoko, a jak szłam do kina to nie zapiełam się w nim
! Brakowało 1 cm!

 
Evelinia życzę Ci tej kobietki.
Hola takie koszule to super ciuch na ciążę...muszę czegoś takiego poszukać.
Mi takie ogrodniczki ciążowe za bardzo mi się nie podobają.
25_pixels ja mam plan pracować właśnie aż do wakacji dziewczyn czyli do końca czerwca...ale nie wiem czy dam radę tyle wytrzymać w pracy.Może jednak wcześniej pójdę na zwolnienie.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Mój ma koniec roku 26 maja. No szok [emoji24] muszę mu coś znaleźć na jakieś dwa tygodnie lub cztery. Szkołę zaczyna coś około 17 sierpnia. Także na cesarkę będzie w szkole.
Ogrodniczki mi się nie podobają. Ale każdy ma inny gust. Ja zaś lubię długie spódnice i sukienki. Mam chyba pół szafy [emoji23][emoji23][emoji23] No i buty na obcasie. Najlepiej szpilki [emoji151] zaraz obok klapek w każdym kolorze [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@luska1979 Boże w końcu jakieś dobre wieści!!! Super :* :* :* Warto było zrobić amnio. Szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko! :)

@25_pixels Ja mam dżinsy ciążowe i leginsy. Planuję jeszcze jedne dżinsy jakieś czarne kupić. No i sukienkę taką na wczesną wiosnę, z rękawkiem 3/4. Resztę kupię z czasem ;)

Dziś rano nałożyłam na miasto taki lżejszy płaszczyk i było wszystko spoko, a jak szłam do kina to nie zapiełam się w nim
! Brakowało 1 cm!

Ja się mieszczę w wiosenny na styk ;)

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry