reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Ile wy tu produkujecie:szok: :-D
Dzięki wielkie za pocieszenie i słowa zrozumienia. Niby człowiek się stara o dziecko ( u nas pół roku ). Wielka radość jak się uda. Wielka radość jak wszystko jest ok, a jednak w przypadku płci jak się okazuje, że nie ta wymarzona to gdzieś tam w serduchu żal i tęsknota. Mąż mówi że jestem wariatka i najważniejsze żeby było zdrowe i on może mieć i same dziewczyny, ale cóż uczuć nie przeskoczysz...
Ja ma w domu właśnie nastolatkę w okresie buntu, ciężko jest. Dlatego może te marzenia o synu, synusiu mamusi z którym będzie łatwiej....
Koniec marudzenia:-) :)
luska1979 jestem z Rybnika na śląsku
 
reklama
A pro po paznokci, ja się wyłamię zawsze długie ( chyba że się złamią,bo mam swoje ) pomalowane ozdobione zadbane inaczej czuję się goła. Ale cóż jestem kosmetyczką z wykształcenia więc to moje hobby.;-) ;)
 
Ja o 7 już dziś obudzona byłam ale tylko dlatego że wczoraj wcześniej poszłam spać.
Dzag82 ja robię zmiany 12h czyli 36 godzin.To u mnie etat.A Patysia152 chyba na pół etatu z tego wynika.
Dzag tu jest popularny ten system że pracujesz tylko kilka dni w tygodniu...dobra opcja dla młodych matek.
Patysia152 chodzi o opiekę nad 2 dzieci czy że nie będziesz miała gdzie wrócić?Ja nie wiem jak to będzie u mnie z powrotem do pracy więc chcę popracować do czerwca by rok pełen być na wolnym a potem nie wiem.Muszę dłuższe wolne zaliczę lub zrezygnuję z pracy na rok.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@dona1710 hej!
Dowiedziałaś się, że będzie dziewczynka na USG prenatalnymw 12tc? Jeśli tak ti nie tras jeszcze nadziei. Mówię Ci to ja, mama 15 miesięcznego chłopca, który do 16tc miał być dziewczynką[emoji23]

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom


Mnie lekarz w 10 tygodniu ciąży powiedział że raczej dziewczynka. Wiem, że niby może sięto jeszcze zmienić, ale wolę się nastawiać i potem mniej rozczarować rozczarować
 
Tak Patysia też wszedł ten sam przepis ale ja nigdy nie używam telefonu w aucie.Wystarczająco już mi nieraz dzieci zawracają głowę podczas jazdy.W czasie jazdy to nawet nie wyjmę telefonu by zobaczyć kto dzwonił.
Patysia152 my mamy 2 auta bo mąż pracuje 5 dni w tygodniu od 9 do 17 a ja jestem kierowcą dziewczynek więc drugie auto musi być.Mąż też do pracy autem jeździ.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
U@Kemyt u mnie cera masakra, suche czerwone plamy, syfy jak u nastolatki, włosy matowe liche i szarobure :( paznokcie nie rosną mi nawet o milimetr i też słabiutkie. Nie wiem kto u mnie siedzi ale ja wyglądam bardzo nie korzystnie

@Madlen ja też niedługo lece samolotem, lekarz się zgodził i mimo że mam problemy z ciśnieniem to powiedziała że bez obaw :)

Co do prawa jazdy ja też mam od 12lat i nie wyobrażam sobie nie jeździć i być zależną od kogoś, ale wiem że są ludzie którzy naprawdę tego nie czują, moja siostra zrobiła prawko na siłę ale nigdy potem już nie wsiadła bo tego nie znosi.

Co do ruchów ja wcześniej czułam że ktoś tam sobie pływa a ost dwa dni cisza :( Ginekolog mi powiedziała że do 22tyg mam się tym nie przejmować...ale już tak bym chciała poczuć takie prawdziwe kopniaki :(

@Joanna1987 super! I gratuluje Zuzi! :)

p19uflw1jarcljhd.png
 
Ja o 7 już dziś obudzona byłam ale tylko dlatego że wczoraj wcześniej poszłam spać.
Dzag82 ja robię zmiany 12h czyli 36 godzin.To u mnie etat.A Patysia152 chyba na pół etatu z tego wynika.
Dzag tu jest popularny ten system że pracujesz tylko kilka dni w tygodniu...dobra opcja dla młodych matek.
Patysia152 chodzi o opiekę nad 2 dzieci czy że nie będziesz miała gdzie wrócić?Ja nie wiem jak to będzie u mnie z powrotem do pracy więc chcę popracować do czerwca by rok pełen być na wolnym a potem nie wiem.Muszę dłuższe wolne zaliczę lub zrezygnuję z pracy na rok.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Nom. Bo leo bedzie mial 2.5 roku... wiec darmowa szkola jeszcze nie... wiec 2 do platnych przedszkoli to bedzie masakra... a pracowac na zmiane z mezem to tez lipa... wiec okaze sie

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Patysia152 raczej nie w tym wieku.
Dona1710 to prawie krajankami jesteśmy.Ja zanim wyjechałam z PL mieszkałam w Cieszynie.
Dona to czym ty się przejmujesz..tym co lekarz powiedział w 10 tc.A nuż tam chłopak siedzi.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@klusek fajny też żółty, oby szybko się nie znudził. Ja postawiłam na neutralne ściany a dodatkami typu zasłony, dywan i poduszki podkęciłam nastrój, by nie było za grobowo.A co do pokoju dziecka to tak samo idę w szarość i beż, a dodatki i tapeta coś jak u ciebie turkus albo mięta. :)

@Hola77 Współczuję, też miałam bakterię w moczu na początku ciaży i pomógł antybiotyk. Ale mam wrażenie, że powoli nawraca.. :(

@emikaa Ja mam białe listwy, nie zauważyłam, żeby się brudziły jakoś szczególnie jedynie kurz się na grzbiecie zbiera ale to zależy od grubości listwy. Trzeba uważać jak się operuje odkurzaczem by nie obić sobie ich.

@beata1313 Pupa Vamp w dwóch wersjach albo ze zwykłą szczoteczką albo silikonową.

@MamaT przyszła mi ta poduszka, którą i ty masz. Roluje się, za mało wypełnienia :( Muszę coś dokupić i wypchać braki. A tak poza tym jest ok.

To w ciąży kobieta nie jest zwolniona z zapinania pasów? Poprawcie mnie jeśli się mylę, bo ja jeżdżę bez zapiętych..

@dona1710 Ja jestem w pierwszej ciąży i będzie syn. W sumie się cieszę, bo pierwsze to obojętnie jakie a nawet lepiej kiedy brat starszy.. Ale wiem, że jeśli drugie dziecko to też będzie chłopiec to nie próbuję 'do trzech razy sztuka' w obawie przed trzecim siusiakiem.. I też muszę mieć paznokcie pomalowane, w nieumalowanych czuję się jakbym się zaniedbała. :)
 
reklama
Tak Patysia też wszedł ten sam przepis ale ja nigdy nie używam telefonu w aucie.Wystarczająco już mi nieraz dzieci zawracają głowę podczas jazdy.W czasie jazdy to nawet nie wyjmę telefonu by zobaczyć kto dzwonił.
Patysia152 my mamy 2 auta bo mąż pracuje 5 dni w tygodniu od 9 do 17 a ja jestem kierowcą dziewczynek więc drugie auto musi być.Mąż też do pracy autem jeździ.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Dobry przepis dla tych malolatow! Bo oni czesto uzywaja.. a tak zlapie ich policja i po prawku... :) bo przez pierwsze 2 lata tylko 6 punktow.
U nas eM motorem jezdzil zawsze.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry