reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Tak Vercia, to tylko przesąd ale przyznam ze 13 lat temu, w pierwszej ciąży tez tak myslalam ;)

Luska, rzeczywiście niedużo przybralam ale przez 3 miesiące miałam jadłowstręt i silne wymioty wiec dużo schudlam
A poza tym ja mam spora nadwagę wiec muszę uważać. Na szczęście pomimo ze apetyt wrócił to nie jest on taki jak przed ciąża
 
reklama
@Vercia jesteś pewna ze chcesz Rico? Moja koleżanka strasznie na niego klela po 3 miesiącach nie działała jej budka ani przycisk do unoszenia gondoi. Miala tez rozwalona oponę dwa razy. Po niecałym pół roku zmieniała wózek.
 
@Vercia jesteś pewna ze chcesz Rico? Moja koleżanka strasznie na niego klela po 3 miesiącach nie działała jej budka ani przycisk do unoszenia gondoi. Miala tez rozwalona oponę dwa razy. Po niecałym pół roku zmieniała wózek.
Moze akurat miala jakis felerny? To byl riko nano alu tech? Jeszcze przegladam, ale puki co wygrywa ten. Pozatym nie chce wydac 2 tys na wozek.. tesciowa jakby mogla to by mi najtanszego wcisnela, zeby sobie kosztow nie narobic za duzo. Tyle gada, ze bedzie nam pomagac... no ale na gadaniu sie konczy.. Bebetto sa fajne tylko drogie, a te tansze znowu maja ten kosz otwarty na dole [emoji53] Jeszcze poczytam opinie, pozatym po roku pewnie zmienie i kupie jakas mniejsza spacerowke, co bedzie malo miejsca w samochodzie zajmowac [emoji6]

Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A baby merc, Babyactive, tutek... Oni tez maja cos do 1500... Ja myślę miedzy bebetto, roan bass lub baby merc, ale też podjedziemy do komisu może bedzie coś fajnego używanego. Adamex odpada bo też złom szybko sie robi
 
Witam,
Jestem po usg połówkowy i rośnie nam kawalarz, bo cały czas był odwrócony do nas twarzą (oboje twierdzimy, ze sie cieszył ;) ) i nie dał sie dokładnie pomierzyć, zupełnie nie współpracował i musimy wrocic za cztery tygodnie na powtórkę. Pani technik stwierdziła, ze bedzie juz starszy i moze "poważniejszy" z tymi wygłupami ;P .
Z tego co udało sie zobaczyc wszystko wyglada w porzadku. Mamy dwie fotki, ale wyglada na nich jak zombie, bo profilowego sobie nie dał zrobic :D . Mam nadzieje, ze nie bedzie z niego taki numerant jak jego siostra, bo nie wiem czy starczy mi cierpliwosci do dwójki takich urwisów ;) .
Dostałam tez skierowanie na rehabilitacje, bo odezwała mi sie dawna kontuzja kolana...
Nie wiem zupełnie jak ja połączę prace, rehabilitacje, dwójkę dzieci i ich szkole i cotygodniowe wizyty, ja juz teraz ledwie dysze [emoji849].
Pisałyscie o wadze, ja mam tylko pol kilograma na plusie, ale to przez ta moja dietę cukrzycowa. To chyba jedyny plus, bo wiadomo, ze na takiej diecie duzo przytyć sie nie da. W pierwszej ciazy skonczylam z 12kg na +, w drugiej tylko 7. Obstawiam, ze teraz bedzie jeszcze mniej ;) .
U nas dzisiaj leje jak z cebra, pogoda typowo łóżkowa...


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Aneczqa ja też niestety do osób pulchniejszych należę.
Kotomiś o baby merc też słyszałam niepochlebne opinie...że zbyt szybko się zużytkuje.
E-O a to synek Ci kawał wyciął.Mój z kolei na połówkowym spał...całe badanie przespał.Dał sobie więc wszystko zbadać ale fotki dobrej też nie mamy.
A nie możesz iść na zwolnienie na czas rehabilitacji?
U nas też dziś leje...po kilku dniach ładnej pogody.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć, dziewczyny! Jestem z czerwcówek :) Korzystając z przypływu sił i energii zaczęłam więcej szyć na maszynie wyprawkowych elementów i nie tylko. Aż powstał z tego blog!
Link do: Domowa Wytwórnia

W planach czapki, śpiworki i kostki sensoryczne, a potem kolejne pomysły :)
Zapraszam Was do polubienia, obserwowania, może byście chciały coś uszyć? Jestem chętna, na szczęście Maleństwo pozwala :)
 
U mnie 2.5 kg na plusie :-p a co do pogody to piekna, sloneczna, cudowna wiosna :tak:

Dziewczyny, a wracajac do wozkow.. miał ktoś może styczność z firma Milu Kids model STARLET? Link do: A1 - Wózki wielofunkcyjne : Wózek głęboko-spacerowy STARLET - mozliwość 3w1 ?
Tak przy okazji :) My jesteśmy zdecydowani na 98% kupić ten wózek, mogę Ci dać znać za miesiąc jak już będę go miała :) Puki co nie znalazłam w nim wad. Dla nas główne kryteria: duża gondola, miękko jeździ, długa rączka (jesteśmy oboje wysocy), świetne amortyzatory, niezła waga. Kupujemy 2w1 bez fotelika.
 
reklama
Do góry