reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
E-O tak będzie Marcin u nas w ang.wersji Martin.Dużo osób mówi że dziwne imię...nam się z mężem podoba.
Moje 2 porody sn były ok.Pierwszy 8 h i drugi 4 h i to liczę od pierwszego bolesnego skurczu bo obydwa wywoływane w 42 tc.Bolało mocno ale dałam radę tylko z gazem bo rozwarcie tak szybko postępowało że nie było czasu nawet na epidural.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja też jeszcze pracuje.Planuje tak do 34 tc.Pewnie znów urodzę w 42 tc bo szyjkę mam bardzo długą.Póki co jeszcze jestem żywiołem energii.
Aneczqa czasen odczuwam taki nacisk na krocze zwłaszcza jak kucam.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kamila, czyli twoja córka jest tylko miesiac młodsza od mojego syna, ktory jest z 3 lutego [emoji6]

Luska, my mamy ustalone, ze na pierwsze imie dajemy wersje polska a na drugie wersje angielska i jesli kiedys w przyszłości beda chcieli sobie zamienić to maja alternatywę w zależności od kraju. Dlatego bardzo prawdopodobne, ze Ludwik tez bedzie miał Martin na drugie [emoji6]

Ja tez czuje ucisk na dolnym sprzęcie [emoji6]. Mowilam o tym na ostatniej wizycie i usłyszałam, ze to normalne na tym etapie.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Marcin to bardzo ładne proste imię, nie widzę w nim nic dziwnego. Teraz trochę rzadziej daje się je dzieciom . Ja mam w klasie Marcina :biggrin2:
My chyba damy na imię Olek :)
Dziewczyny pocieszylyscie mnie ze was tez TAM boli :p bo przynajmniej wiem ze to normalne a nie ze cos się złego dzieje. A ja się nie przejmowałam bólem tylko ze ten bol może coś złego oznaczać.
Luska, ja tez mam szyjkę długa ale mam nadzieje ze do 42 tyg nie będę się kulac :szok:
Ze starszym wody odeszły mi w 38 tyg.
 
U nas Anielka i nie dajemy 2giego imienia.

Mi twardnieje i pobolewa podbrzusze ostatnio jak więcej siedze lub troche pochodzę. Gin dała mi luteine 2 razy dziennie.
 
Dziękuje dziewczyny za miłe słowa odnośnie imienia Marcin.
Dziwne imię w tym stylu że już zapomniane i w ostatnich latach nie nadawane.
Aneczqa ja obydwie córki urodziłam w 42 tc przez wywołanie...więc teraz pewnie nie będzie inaczej.Już się nastawiam psychicznie na to.


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Filip też śliczne imię.
My dajemy drugie imię...pewnie będzie Robert...to był długo nasz typ na pierwsze imię dla chłopca.
Moje córeczki to Emily Elizabeth i Victoria Julie...wię obydwa imiona mają w wersji ang.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kotomiś mi tez brzuch twardnieje ale nie boli mnie to, chociaz jest nieprzyjemne. Lekarz mówił ze na tym etapie to normalne i gdyby zdarzało się częściej to dzwonić albo przyjeżdżać to będziemy radzić.
Anielka bardzo ładne imię i chyba nie znam żadnej Anielki :biggrin2:
 
Do góry