reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Widocznie taki czas skoro każda się przyznaje do wilczego apatytu :D Maluszki rosną :D :D :D Ja nie mogę się doczekać następnego piątku kiedy będę miała wizytę i dowiem się ile moja już waży :D
 
Dziewczyna czy pijecie kawę? Rzuciłam ze względu na początek anemii Dostałam żelazo raz dziennie plus zmieniłam dietę na bogatą w żelazo. Bardzo tęsknię za kawą a zbożowa to nie to samo Mogę nie jeść słodyczy smażonego i wyrzec się wielu rzeczy ale kawka śni mi się w nocy. Jutro robię badania mam nadzieję że po anemii nie będzie śladu. A jak u Was z kawką?
 
Ja nie pije kawy wgl [emoji1] w zyciu pilam moze 2 razy i nie lubie po prostu i pic nie bede [emoji12] mama probowala przekonac mnie nawet najbardziej wymyslna, nic z tego. Wole herbatke i kakao na mleku, chociaz w ciazy mam wstret do mleka az dziwne [emoji45]

 
@Kamila198234 przed ciążą piłam po dwie kawy dziennie :) Kiedy dowiedziałam się o ciąży zaczęłam ograniczać :) Z różnym skutkiem, bo zależało od dnia, a że pracowałam w biurze to bez kawy ani rusz :p Teraz na L4 pozwalam sobie na kawkę od czasu do czasu, jak czuję, że mam niskie ciśnienie i bez kawy nie dotrwam do wieczoru :p Ginekolog powiedziała, że dziennie mogę wypić jedną filiżankę więc właśnie zaraz ukroję sobie ciasto i zrobię do tego kawkę z jednej łyżeczki :D A zbożowa to jak dla mnie fuuu... a nie kawa :p
 
Inka orkiszowa i dwa razy w tyg kubas z lyzki kawy rozpuszczalnej na pol z mlekiem ;)

Moja wazyla wczoraj 517 gram i dziś szaleje. Nie wiem czy cieszy się z tego, że bedziemy wózki oglądać, czy domaga się uwagi ;) bo jak tylko położę rękę na brzuchu uspokaja się
 
Ja kawy nie pije od roku
Ciągle bolal mnie żołądek i miałam zgage bo pilam kawę na czczo
Teraz nie pije i problemu nie ma tzn nie było bo w ciąży tez miewam zgage
 
Ja piję kawę.Pracuje w nocy więc potrzebuje czasem paliwa energetycznego.Przez jakiś czas odrzuciłam kawę ale strasznie głowa mnie bolała.I wróciłam do kawki 1 dziennie.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mnie w tej ciazy od kawy zwyczajnie odrzuciło z dnia na dzien, a piłam po 3-4 dziennie z dużym dodatkiem mleka. Teraz pije zbożowa do śniadania.
Ale w poprzednich ciążach piłam normalnie, 1-2 dziennie, jak karmiłam rowniez.
Nie wiedziałam, ze kawa wypłukuje żelazo, sadzilam, ze tylko wapń i magnez. Wiem za to, ze mleko i nabiał w nadmiarze zakłócają przyswajanie żelaza, wiec jesli jest duza anemia to nalezy ograniczyc te produkty.

Ja byłam dzis na poprawce usg połówkowego. Znowu nasz uparciuch nie chciał sie obracać, ale tym razem technik mu nie odpuściła i po wielu próbach i obracaniu mnie na wszystkie strony udało sie zmierzyć to co trzeba. Na koniec w nagrodę pomachał nam rączka [emoji6][emoji4]. No i wreszcie mam twarzowa fotkę [emoji1]. Ależ ona ma śliczny nosek! [emoji12]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry