reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Dziewczyny ja tak na szybko. Nie mam czasu sledzic, ale od czasu do czasu zagladam.
@ olgierda fajnie ze z katarem lepiej.
Pytalas o znieczulenie. Ja sie boje zniczulenia, ale mialam tensy. Troche pomaga, ale bezbolesnie to nie jest. Mialam ustawione na 6, mozliwe do 15, powyzej 6 bylo dla mnie nieprzyjemne.

@asinka85 zielony pot???? Koniecznie daj znac co jest przyczyną.

@karaiwina napisz mu ze urodzilas niech zwoci kase i zamow gdzie indziej.

Ktos pytal o rozmiary ubran. U mnie dzidzie male wiec 50, jak wypada male to ok, a jak wypadaja wieksze to i 50 za duzo. Rozmiar rozmiarowi nie rowny niestety.

Kilka porad na szybko. Wczoraj dostalam plytke z jezykiem niemowlat dunstan. Obejrzalam tylko troche. Wg mnie bardzo przydatna wiedza.

Jakby ktos mial problem z 2 po porodzie to polecam melilax, cudowny srodek[emoji12].

Postaram sie Was nadrobic.



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Olgierda jeśli chodzi o znieczulenie to miałam gaz a później doncontral. U mnie nic innego nie ma.

Anitek w poniedziałek wróciłam do domu ze szpitala, próbujemy się ogarnąć, a wiadomo z tym ciężko tzn nie tyle z malutka bo to nasze drugie dziecko ale właśnie dwójkę ogarnąć, mieszkanie, obiad, zakupy itd
Mleko mam, laktatorem potrafię ściągnąć ok 90 ml pokarmu z dwóch piersi. Młoda potrafi to wypić. Czasami dla kontroli daje jej butelka i uczę ją do smoczka żeby później nie było problemu ze cyca brak.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Olisia, jak fajnie ze sobie juz w domu ukladacie to życie w nowym składzie :)
Dziewczyny, które urodziły, wpadnijcie czasem dac znać co u Was i Waszych malenstw.

Ja w pierwszej ciąży non stop czulam ze mały ma czkawke a teraz w drugiej nie czuje.
Miałam okropne noc. Zasnelam kolo pierwszej, obudzilam się po trzeciej. Cały czas parcie na pęcherz. Ok 7 zasnelam i śnił mi się koszmar. Ech...
Wczoraj za mocno się przepracowalam. Przyplacilam te robotę okropnym bólem bioder. Wręcz modlilam się żeby w nocy nie rodzic bo musialabym tylko leżeć,tak mnie te biodra bolaly.
Miłego dnia dziewczyny :)
 
Olisia, jak fajnie ze sobie juz w domu ukladacie to życie w nowym składzie :)
Dziewczyny, które urodziły, wpadnijcie czasem dac znać co u Was i Waszych malenstw.

Ja w pierwszej ciąży non stop czulam ze mały ma czkawke a teraz w drugiej nie czuje.
Miałam okropne noc. Zasnelam kolo pierwszej, obudzilam się po trzeciej. Cały czas parcie na pęcherz. Ok 7 zasnelam i śnił mi się koszmar. Ech...
Wczoraj za mocno się przepracowalam. Przyplacilam te robotę okropnym bólem bioder. Wręcz modlilam się żeby w nocy nie rodzic bo musialabym tylko leżeć,tak mnie te biodra bolaly.
Miłego dnia dziewczyny :)
Odsypiaj w dzień musisz kumulować siły. To już lada dzień
 
Hej dziewczyny :) Byłam dziś w szpitalu (zgłosiłam się tak jak kazała gin). Zrobili mi KTG i USG wszystko prawidłowo :) Ale nie kazali zostać tylko znowu przyjechać w piątek na USG :p
 
Hej dziewczyny :) Byłam dziś w szpitalu (zgłosiłam się tak jak kazała gin). Zrobili mi KTG i USG wszystko prawidłowo :) Ale nie kazali zostać tylko znowu przyjechać w piątek na USG :p
I super monitorują a po co męczyć się w szpitalu. Ja spedziłam w ciąży 2 noce w sumie fałszywy alarm ale wróciłam zmęczona i niewyspana. U nas łóżka metalowe z minionej epoki i wyspać się na nich chyba wogòle nie da. A jak się umeczyłam i nad ranem zasnęłam to przed 6 mierzenie temperatury. Potem badania śniadanie i po spaniu. Nie ma to jak w domku ale pod stałą opieką.
 
reklama
Do góry