reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Karaiwina, mi czop odszedł w czwartek wieczorem a we wtorek w południe urodziłam [emoji846]. Powodzenia!


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
reklama
Ja po wizycie. Wszystko ok. Młody już mocno napięta i szyjka jak to lekarz mówi będzie już mi chyba ustępować miejsca. Jutro mam do niego jechać na oddział na KTG. Czuję się dobrze. Skurcze jakby mniej bolesne. Zobaczymy co powie po KTG.
 
Hej dziewczyny!

Nie odzywalam sie ale szczegolnie w ostatnich tygodniach chetnie czytałam co u Was słychac. ( A widząc Leona - Asinka 85 autentycznie sie wzruszyłam:). Serdecznie gratuluje wszystkim mamom i trzymam kciuki za te, ktore musza jeszcze troche poczekac by nimi zostac. Moj termin to 22 sierpnia ale w związku z tym, ze bedzie to moje trzecie cc to jestem juz umowiona na porod 16 ( sroda).
Dotychczas nie moglam sie doczekac a teraz sie boje (pewnie jak każda z nas): czy poród przebiegnie dobrze, czy nie bedzie komplikacji, czy dziecko urodzi się zdrowe....

A tak poza tym to widze, ze z was wszytkich nazbierałam najwiecej kilogramow -bo az 21! :(:( Licze tylko, ze jak w poprzednich ciązach w miare szybko uda mi się to zrzucic.

Pozdrawiam Was wszystkie, trzymajcie się ciepło:)
 
@truskawa83 nie przejmuj się, ja niewiele mniej bo 17kg :p Ale mam nadzieję to później zrzucić więc będzie się czym kiedyś pochwalić :p :D Jutro do szpitala na kolejne KTG :) Termin mam na jutro więc kto wie co to się wydarzy :p Ale patrząc na brak jakichkolwiek sygnałów to nic się nie wydarzy :p
 
A mnie dopadła dzisiaj dziwna przypadłość. Pamiętajcie jak w szkole podczas biegania lapala nas kolka? Mnie dzisiaj złapała na siedząco i trzymała 4 godz!!!!
Juz nawet myślałem ze to poród ale później pomyslalam ze to może jelita od zaparć? W każdym razie przeszlo.
Wg USG jutro mam termin, wg miesiaczki minął w niedziele...
Czekam i czekam :/
 
No to aneczqa i Dziobo za chwile coś mi się wydaje będziecie po wszystkim. Truskawa83 powodzenia w środę żeby wszystko poszło gładko. Kamila u mnie też główka napiera skrócona szyjka , ale nie mam skurczy . A termin mamy podobny. Ciekawe która będzie pierwsza ;)...aneczqa mogło Ci się coś zawinąć może w jelitach. Ale to męczące musiało być, bo pewnie przy wdechu czułas. ..
mi wszystko puchnie, ręce nogi, obrączka juz dawno zdjęta. I niestety apetyt na słodkie się tylko nasila. Musze się opamiętac bo w tych ostatnich dniach przytyje tyle co w całej ciazy:sorry:
 
Asinka85 w sumie nie wiem czy to od tej macicy czy zapalenie piersi czy co innego. Jak dostanę wypis to zobaczę co tam wyszło. A wypis miała mi ciocia odebrać jak będzie schodzić z dyżuru.

E-O gratulacje

U nas ogólnie ok mała grzeczna, ładnie sypią. Dostanie mleczko o 22.00 to budzi się o 4.00 na jedzonko i dosypia do 9.00 w ciągu dnia też spokojna. Może mi wynagradza ten trud po porodzie.
A tu dla was cioteczki.
1502432622-aaaaaa.jpeg


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Asinka85 w sumie nie wiem czy to od tej macicy czy zapalenie piersi czy co innego. Jak dostanę wypis to zobaczę co tam wyszło. A wypis miała mi ciocia odebrać jak będzie schodzić z dyżuru.

E-O gratulacje

U nas ogólnie ok mała grzeczna, ładnie sypią. Dostanie mleczko o 22.00 to budzi się o 4.00 na jedzonko i dosypia do 9.00 w ciągu dnia też spokojna. Może mi wynagradza ten trud po porodzie.
A tu dla was cioteczki.
1502432622-aaaaaa.jpeg


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ale cudo maleńkie!!!!!!tez juz chce takie....
fajnie ze taka grzeczna , możesz trochę wypocząć po tych przejściach.
Pozdrawiam i miłego dnia wszystkim.
 
Do góry