reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Podobno gorący prysznic pomaga i zimne okłady. I jeśli masz ranki to lanolina naturalna. Tak mówili na kursie rodzenia u nas. A jak z tym zielonym potem? Już lepiej?wiadomo od czego?
Dzięki za rady. Właśnie wspomagam się kapustą. A co do potu, to dopiero jutro będę miała wyniki. Wszystkie wyniki z krwi, tarczyowe idealne. Jedynie CRP nieznacznie podwyższone, ale to może z tego zapalenia piesi.

Napisane na SM-N910F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Część piękne

Co tu taka cisza. U mnie od niedzieli skurcze przepowiadające gestnieja. Są częstrze lekko bolesne i już potrafią budzić w nocy. Z niedzieli na poniedziałek gdyby to nie była moja 2 ciąża pewnie pojechałabym do szpitala. Były już co kilka minut regularne ale kąpiel podchodziłam po domu i przeszlo. Za godzinę wróciły już nieregularne. Wczoraj się też już zageszczały potem ucichły i w nocy budziły tak co ok godzinę. Skurcz taki mocniejszy jest równy temu że ciśnie mi na pęcherz więc pobiłam dzisiaj rekord nocny w chodzeniu do WC. Ogólnie to da się żyć jestem spioszkiem więc odsypiaj sobie rano. Znowu mam napad apetytu.
 
Hej wszystkim :happy:
Mi też brzuch twardnieje coraz częściej, ale nic mnie nie boli. Mi ostatnio coraz mniej się chce jeść, zamiast słodyczy mogę jeść na okrągło pomidorki że śmietaną i ogórki;-) ;)
Nie mogę się już doczekać aż skończy się remont, wszystko posprzątamy i będziemy czekać na księżniczkę :laugh2: w sobotę mamy urodziny syna, więc muszę coś wymyślić na imprezkę. W piątek przyjeżdża od dziadków, po 2 tyg i już nie mogę się doczekać aby go wyprzytulać ;-) ;)
Aneczqa napisz co u Ciebie
 
Hej wszystkim :happy:
Mi też brzuch twardnieje coraz częściej, ale nic mnie nie boli. Mi ostatnio coraz mniej się chce jeść, zamiast słodyczy mogę jeść na okrągło pomidorki że śmietaną i ogórki;-) ;)
Nie mogę się już doczekać aż skończy się remont, wszystko posprzątamy i będziemy czekać na księżniczkę :laugh2: w sobotę mamy urodziny syna, więc muszę coś wymyślić na imprezkę. W piątek przyjeżdża od dziadków, po 2 tyg i już nie mogę się doczekać aby go wyprzytulać ;-) ;)
Aneczqa napisz co u Ciebie
Zazdroszczę końca remontu. My przeprowadzamy się w październiku a remont zaczyna się za 2 tygodnie zostanie jeżdżenie i decydowanie dla męża. Większość materiałów mebli dodatków wybrałam przez net mam nadzieję że będą do siebie pasowały a meble będą jak na zdjęciach jakoś jestem mega spokojna że wszystko będzie dobrze. Na przeprowadzkę też nie mamy określonego terminu więc na spokojnie.
 
Kamila, Wy przynajmniej jak rozumiem będziecie mieszkać gdzie indziej a u nas wszystko jest w kurzu :no: ale jeszcze 3 dni i będzie błyszczeć, przynajmniej mam taką nadzieję. My meble będziemy mieli dopiero na początku września. Na razie wykorzystamy stare. Trzymam kciuki aby Wasze meble były takie jak chcecie :happy:
 
Ja jutro mam mieć cesarskie cięcie, zastanawiam się jak to będzie. Ciąża przenoszona juz 4 dni. Chodziłam na ktg, wszystko dobrze i zero skurczy. Dla dziecka chyba lepiej jak sie akcja zacznie, ale cc nagle wyszła i dostępny termin był na jutro :)
 
reklama
Do góry