reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
U nas dupa. Znowu zapalenie ucha ma skierowanie na posiew. Pewnie na czas nowego anybiotyku mleko modyfikowane. Filipkowi ząbek dokucza a Julcia ma grype żołądkową 39,5*C i biegunki. Dzis juz lepiej ale męczyło od piątku. Pies na antybiotyku bo miał ropnego guza na piersi. Moja firma oglasza upadłość a kochałam tą robotę. Nawet tak duzy optymista jak ja ma swoją granicę i tak mówie to głośno 1 raz w życiu szlak mnie trafia i mam słabszy dzień.
Kiedyś humor mi porawiała nowa torebka a teraz to chyba plecak do dresów hahaha

Już może być tylko lepiej :-)
I jak się czujecie?
 
Maja ma AZS, byliśmy u alergologa. Muszę być na diecie, dostała maści... juz wiadomo dlaczego gorzej przybywala. Jadlysmy brokuła i Maja 2 dni nie robi kupy :( ale trochę jej smakował ;)
20 lutego lecimy do dziadków na 3 tygodnie... trochę zmieni klimat.
Oj to współczuję. Ale przynajmniej wiesz co robić. My brokuła nie próbowaliśmy. Ciekawe czy mu posmakuje. Kupa po dodawaniu jest rzadziej niż zwykle. Staś normalnie na mleku robił 3 dziennie a po dodaniu marchewki i dyni też dwa dni nie robił ale potem zrobił dwie. Organizm sie musi przestawić.
 
I jak próbowaliście?
Taaak kaszka ryżowa na wodzie smakuje więc na stałe weszła do menu na wieczór. Podaje łyżeczka. Kupka o dziwo idzie lepiej po tej kaszce. A Wy już dajecie kaszke?
U nas nocka marudna od 3do 5:(. A już tak ładnie spał....
Kamila jak się czujesz?
Aneczqa żyjesz?
Miłego dnia dziewczyny!!!
 
Unas juz dobrze. Byłam w poradni przy szpitalu z uchem. Zrobili posiew i bedą dobierać antybiotyk miejscowo z uwzględnieniem karmienia piersią z konsultacją neonatologa. Jestem mile zaskoczona. Chodziłam do najdroższego laryngologa w mieście a tu taka opieka na NFZ. Córcia zdrowa. Maż w domku mnie wspierał ten tydzień. Młody średnio lubi nowe smaki. Za to ruchowo podnosi pupe i pełza coraz sprawniej. Dzisiaj patrzył już jak otworzyć komode. Wyciąga rączki i przytula się. Taki śmieszek. Ulubiona zabawa to stukanie rytmu ręką o matę. Przesiadamy się do spacerówki. Miałam dużo wolnego czasu teraz nie mam wcale bo szybko się nudzi. Dużo wiecej czasu spedza na rękach. Odstawiliśmy 2 dni temu smoczek.
 
Unas juz dobrze. Byłam w poradni przy szpitalu z uchem. Zrobili posiew i bedą dobierać antybiotyk miejscowo z uwzględnieniem karmienia piersią z konsultacją neonatologa. Jestem mile zaskoczona. Chodziłam do najdroższego laryngologa w mieście a tu taka opieka na NFZ. Córcia zdrowa. Maż w domku mnie wspierał ten tydzień. Młody średnio lubi nowe smaki. Za to ruchowo podnosi pupe i pełza coraz sprawniej. Dzisiaj patrzył już jak otworzyć komode. Wyciąga rączki i przytula się. Taki śmieszek. Ulubiona zabawa to stukanie rytmu ręką o matę. Przesiadamy się do spacerówki. Miałam dużo wolnego czasu teraz nie mam wcale bo szybko się nudzi. Dużo wiecej czasu spedza na rękach. Odstawiliśmy 2 dni temu smoczek.
To super ze trafiłaś na takiego lekarza. I dobrze że już wszyscy zdrowi. I jak bez smoczka? Ja sobie na razie nie wyobrażam uspokojenia bez niego. Staś też podnosi pupę ale ż powodu spiec w pleckach trzeba mu pupke dociskac. 19 idziemy na wizytę do fizjo i zobaczymy czy jest postęp. Też jest smieszek pod warunkiem że wyspany najedzony i ...nieznudzony. Uwielbiam jak się śmieje w głos. A ostatnio bada raczka moja twarz, czasami bolesnie;)
 
reklama
Bez smoczka o dziwo jakby go nigdy nie było
Przesiadamy się od poniedziałku na spacerówkę. Dzisiaj zjadł ładnie pół słoiczka i już sporo wody wypija. Jutro kaszka.
 
Do góry