reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Hej dziewczyny.
Aneczqa my mamy rozmiar butów 22 więc trochę większy niż ma stopkę i łatwiej się wkłada. Mamy te ż batmanem co Wam ostatnio wysłałam i nowe dostał od babci geoxa szare z rzepami już na zimę. Ale teraz już czasem naprawdę zimno więc nosi te cieplejsze....
Planujemy się starać jeszcze o braciszka lub siostrzyczke dla Stasia ale dopiero za jakieś pół roku. Zobaczymy czy Bozia da...
Anitek jak po szczepieniu?
My mamy rozlake:((((. Strasznie mi źle i smutno. Mam nadzieję że szybko minie do soboty...Lubię moja pracę ale te rozstania są straszne. Myślałam że będę chętnie wyjeżdżać żeby się oderwać. Ale jest odwrotnie. Jeszcze nie wyjechałem a już chciałam wracać.
Aneczqa może macie skok..?pewnie zaraz minie.. Staś śpi ładnie więc jesteśmy wyspani;).
Staje się mocno roszczeniowy. Buntuje się jak nie może od razu dostać tego co chce.

Och jak już bym chciała wrócić do domu:((((
Współczuję Ci kochana ❤️
Ja podchodzę bardzo emocjonalnie więc nie dałabym rady się rozstać na kilka dni i mały też nie jest na to gotowy.
Olgierda , będę trzymać kciuki za rodzeństwo dla Stasia :) Bardzo dobra decyzja!

Kamila, co za pech z tymi butami. Taka przecena akurat po Twoim zakupie :\
 
reklama
Współczuję Ci kochana ❤️
Ja podchodzę bardzo emocjonalnie więc nie dałabym rady się rozstać na kilka dni i mały też nie jest na to gotowy.
Olgierda , będę trzymać kciuki za rodzeństwo dla Stasia :) Bardzo dobra decyzja!

Kamila, co za pech z tymi butami. Taka przecena akurat po Twoim zakupie :\
Właśnie nie kupiłam wczoraj. Dzisiaj przysiadłam żeby zamówić a tu taka niespodzianka
 
Hej dziewczyny.
Aneczqa my mamy rozmiar butów 22 więc trochę większy niż ma stopkę i łatwiej się wkłada. Mamy te ż batmanem co Wam ostatnio wysłałam i nowe dostał od babci geoxa szare z rzepami już na zimę. Ale teraz już czasem naprawdę zimno więc nosi te cieplejsze....
Planujemy się starać jeszcze o braciszka lub siostrzyczke dla Stasia ale dopiero za jakieś pół roku. Zobaczymy czy Bozia da...
Anitek jak po szczepieniu?
My mamy rozlake:((((. Strasznie mi źle i smutno. Mam nadzieję że szybko minie do soboty...Lubię moja pracę ale te rozstania są straszne. Myślałam że będę chętnie wyjeżdżać żeby się oderwać. Ale jest odwrotnie. Jeszcze nie wyjechałem a już chciałam wracać.
Aneczqa może macie skok..?pewnie zaraz minie.. Staś śpi ładnie więc jesteśmy wyspani;).
Staje się mocno roszczeniowy. Buntuje się jak nie może od razu dostać tego co chce.

Och jak już bym chciała wrócić do domu:((((
Trzymaj się kochana. Szybko zleci i zaraz będziecie znowu się tulić
 
Zoja przeżyła wizytę ale cała przychodnia ja słyszała. I to nie podczas szczepienia tylko podczas badania. Nie lubi wizyt u lekarza. Chyba muszę jej kupic zestaw małego lekarza.

Zoja cały czas wstaje w nocy po kilka razy, ale ja już się przyzwyczaiłam.
Anitek ale będzie Ci ciężko po powrocie do pracy. Wiem coś o tym ;)
 
Aneczqa pewnie tak, chociaż teraz wstajemy przed 7 i często odwozimy Mikiego do szkoły, a ma godzinę jazdy .

Olgierda, trzymam kciuki za szybki powrót. A we środę idziemy do kina. My dzisiaj sobie odpuszczamy. Geox to bardzo dobre buty, Miki je uwielbia, bo są super wygodne i nie do zdarcia. A w przypadku mojego syna to duża zaleta. Tylko cena wysoka ale można znaleźć dobre promocje.
Miłego dnia życzę
 
Aneczqa pewnie tak, chociaż teraz wstajemy przed 7 i często odwozimy Mikiego do szkoły, a ma godzinę jazdy .

Olgierda, trzymam kciuki za szybki powrót. A we środę idziemy do kina. My dzisiaj sobie odpuszczamy. Geox to bardzo dobre buty, Miki je uwielbia, bo są super wygodne i nie do zdarcia. A w przypadku mojego syna to duża zaleta. Tylko cena wysoka ale można znaleźć dobre promocje.
Miłego dnia życzę
Dzięki dziewczyny za słowa otuchy. Dluzy mi się tu czas jak nie wiem co...
Koniecznie idziemy do kina za tydzień!!Super:).
Miłego dnia!
 
reklama
Do góry