reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Hej dziewczyny.
Ale się tu zrobilo świątecznie - pierniki, zabawki. Fajna jest ta piramidka.
My od tygodnia uczymy się nowej rzeczywistości. Zoja super radzi sobie z tatą, a w sumie to chyba tatą z nią. Szybko się przestawiła, że siedzi nie z mamą. Problem jest tylko z zasypianiem, bo nie ma cyca, więc tatą ja nosi dopóki nie zasnie. Nauczyła się nawet pić mleczko z buteleczki ale tylko jak jest z tatą. Jak wracam, to siedzi na mnie do momentu aż nie opróżni obu piersi. I powiem Wam, że średnio widzę jej odzwyczajenie. Na razie nie mam pomysłu jak to zrobić.
Zojka uwielbia ostatnio naklejki. My jej odklejamy a ona wkleja je do zeszytu a później maze po nich kredką. To na chwilę obecną najlepsza zabawa. Na dwor sama decyduje kiedy chce iść. W pewnym momencie przynosi buty, czapkę i kombinezon i czeka aż ja tatą ubierze. To dopiero jest charakterek.
U nas z wyjściem na dwor jest tak samo. Olek przynosi buty, czapkę i wola : brum :D
Fajny pomysł z naklejkami. Nie wiem czy mój mały miałby tyle cierpliwości :p
Anitek, Zoja wie co jest dobre i pewnie tak szybko piersi nie odpuści ;)
 
My dzisiaj zamiast przed 7 wstaliśmy przed 4. Młody ma świetny humor i pstryka wszystkie przyciski w odkrywczym domku a dla mnie są dziwnie głośniejsze niż zawsze.
Ania dziękuję za polecenie książki Pucio. Anitek fajny pomysł z naklejkami. Kupię dzisiaj myślę że się mu spodoba. Powiem Ci że wogóle nie planuje odstawienia od piersi. Pomyślę może za kilka miesięcy. Laktacja jest tak unormowana że nawet jak byłam na szkoleniu wyjazd 4 rano powrót 23 to piersi nie przepełnione specjalnie. U nas specem od usypia nią jest tata kładzie Fi do łóżeczka 2 minuty i on śpi jak ostatnio ja kladlam to bez cyca się nie obeszło.
Olgierda z tą alergią to ciężko się połapać. Julka moja była np. Uczulona na banany a koleżanka jest uczulona na ziemniaki. Tylko metoda prób i błędów. Pocieszające że z tych wczesnych alergii się wyrasta. Julcia była tak uczulona na mleko że jak karmiłam nie mogłam nawet chleba masłem posmarować a teraz na śniadanie płatki do szkoły kanapki z serem a na kolacje kakao z mlekiem 3.8% Młody je wszystko. Fakt oddzielnie mu gotuję obiad bez soli i z eko mieskiem ale daje mu próbować to co my jemy. Wszystkie rodzaje sera a ostatnio też ma wysypkę. Myślę też że mróz i grzanie robią swoje. Nie kremowałam Filipa ciałka bo zawsze miał super skórę a teraz ma suche plamki na rękach.
 
My dzisiaj zamiast przed 7 wstaliśmy przed 4. Młody ma świetny humor i pstryka wszystkie przyciski w odkrywczym domku a dla mnie są dziwnie głośniejsze niż zawsze.
Ania dziękuję za polecenie książki Pucio. Anitek fajny pomysł z naklejkami. Kupię dzisiaj myślę że się mu spodoba. Powiem Ci że wogóle nie planuje odstawienia od piersi. Pomyślę może za kilka miesięcy. Laktacja jest tak unormowana że nawet jak byłam na szkoleniu wyjazd 4 rano powrót 23 to piersi nie przepełnione specjalnie. U nas specem od usypia nią jest tata kładzie Fi do łóżeczka 2 minuty i on śpi jak ostatnio ja kladlam to bez cyca się nie obeszło.
Olgierda z tą alergią to ciężko się połapać. Julka moja była np. Uczulona na banany a koleżanka jest uczulona na ziemniaki. Tylko metoda prób i błędów. Pocieszające że z tych wczesnych alergii się wyrasta. Julcia była tak uczulona na mleko że jak karmiłam nie mogłam nawet chleba masłem posmarować a teraz na śniadanie płatki do szkoły kanapki z serem a na kolacje kakao z mlekiem 3.8% Młody je wszystko. Fakt oddzielnie mu gotuję obiad bez soli i z eko mieskiem ale daje mu próbować to co my jemy. Wszystkie rodzaje sera a ostatnio też ma wysypkę. Myślę też że mróz i grzanie robią swoje. Nie kremowałam Filipa ciałka bo zawsze miał super skórę a teraz ma suche plamki na rękach.
Też mamy Pucia. Świetna ta książeczka.
Te plamki to rzeczywiście muszą być od tego że jest zimno i sucho. Mamy nawilżacz ale nie wiem czy to coś daje.
Staś od wczoraj trochę placzliwy chyba jakoś ząbek go boli znowu. W nocy ciężko to uspokoić.
 
Też mamy Pucia. Świetna ta książeczka.
Te plamki to rzeczywiście muszą być od tego że jest zimno i sucho. Mamy nawilżacz ale nie wiem czy to coś daje.
Staś od wczoraj trochę placzliwy chyba jakoś ząbek go boli znowu. W nocy ciężko to uspokoić.
Pucio jest boski ! Można tą książeczką się bawić na różne sposoby! Są dalsze jego części ale do trochę starszych dzieci .
 
My dzisiaj zamiast przed 7 wstaliśmy przed 4. Młody ma świetny humor i pstryka wszystkie przyciski w odkrywczym domku a dla mnie są dziwnie głośniejsze niż zawsze.
Ania dziękuję za polecenie książki Pucio. Anitek fajny pomysł z naklejkami. Kupię dzisiaj myślę że się mu spodoba. Powiem Ci że wogóle nie planuje odstawienia od piersi. Pomyślę może za kilka miesięcy. Laktacja jest tak unormowana że nawet jak byłam na szkoleniu wyjazd 4 rano powrót 23 to piersi nie przepełnione specjalnie. U nas specem od usypia nią jest tata kładzie Fi do łóżeczka 2 minuty i on śpi jak ostatnio ja kladlam to bez cyca się nie obeszło.
Olgierda z tą alergią to ciężko się połapać. Julka moja była np. Uczulona na banany a koleżanka jest uczulona na ziemniaki. Tylko metoda prób i błędów. Pocieszające że z tych wczesnych alergii się wyrasta. Julcia była tak uczulona na mleko że jak karmiłam nie mogłam nawet chleba masłem posmarować a teraz na śniadanie płatki do szkoły kanapki z serem a na kolacje kakao z mlekiem 3.8% Młody je wszystko. Fakt oddzielnie mu gotuję obiad bez soli i z eko mieskiem ale daje mu próbować to co my jemy. Wszystkie rodzaje sera a ostatnio też ma wysypkę. Myślę też że mróz i grzanie robią swoje. Nie kremowałam Filipa ciałka bo zawsze miał super skórę a teraz ma suche plamki na rękach.[/QUO
Fi przegiął z godzina wstania :p
Kamila gdyby mały sam nie zrezygnował to pewnie też bym karmiła jeszcze. Z drugiej strony jak patrzę na buzie pełna pełna zebo ( 16 dorodnych sztuk) to cieszę się że wtedy zrezygnował :p Już 5 miesięcy odciągam mu mleko.
Olek pije moje mleko 2 razy. Poza tym je wszystko to co my. Nie gotuje mu osobno. Wyjątek stanowią zupy. My za bardzo nie jemy zup a Olkowi gotuję, przelewam do słoiczków po dżemie i niania łatwo i szybko ma ciepły posiłek bo tylko wrzuci do podgrzewacza. Gdy wracamy z pracy Olek je z nami drugie danie, to co my. Później jakiś owoc i już kolacja.
 
reklama
Hej dziewczyny . Ja spędzam "cudowne " chwilę z laktatorem od rana:p
Kamila czy dostałaś już książeczkę o farmie? Jeśli tak to wrzuć foty proszę.
 
Do góry