reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Mnie mdłości również nie opuszczają, ale do przeżycia, idę teraz na drzemkę a później coś trzeba upichcić na wieczór. Ja również życzę wesolych zabaw i Szczęśliwego Nowego Roku będzie szczególny:)
 
reklama
Ja uwielbiam ziemniaki ostatnio i kiszoną kapustę☺.
Mój gin mówi że wszystko można tylko z umiarem. Myślę że jak ktoś ma ochotę na ser. ..to Nic się nie stanie.
nie dajmy się zwariować
 
Ikulka w drugiej ciąży nawet mdłości nie miałam no raz mnie zemdliło przy myciu naczyń.A też córka była.
o.paulina moje obydwoje dzieci się z takimi problemami borykały i to nie wina nospy której nigdy w ciąży nie brały a wina komplikacji genetycznej.W PL pewnie wiele dzieci późno zaczynające mówić też mogą mieć to przez geny ale z tego co wiem logopedzi w Polsce nawet nie szukają przyczyn problemu z mówieniem u dzieci.Nic dziwnego badania genetyczne są strasznie drogie.
A paracetamolu też raczej unikać zwłaszcza w 1 trymestrze.
Katy83 to dobrze że więcej nie krwawisz.
Anett84 ja się też boję by nie mieć migren w ciąży zwłaszcza w 1 trymestrze bo potem to od czasu do czasu 1 tabletka nie zaszkodzi.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
:pWitam z rana,
Pisałyscie o wielkości brzucha, ja wczoraj wieczorem miałam takie wzdęcie i bolesność, ze wyglądałam jak na końcówce ciazy a nie na poczatku . Dzis rano lepiej, ale wczoraj to była masakra.
Mnie tez kompletnie odrzuciło od kawy, pije tylko inkę. Z nabiału tylko ser żółty mi podchodzi, mleko wcale a całe zycie uwielbiałam. Zachcianek jakis szczególnych nie mam, na poczatku ciazy miałam ciśnienie na fasole i groch, pewnie potrzebowałam żelaza i kwasu foliowego, ale podjadłam zupy grochowej i fasolki strączkowej i juz mi przeszło ;) .
Pamietam, ze w pierwszej ciazy miałam straszne parcie na nabiał, w drugiej jadłam świeże brzoskwinie jak szalona, a teraz tylko ta fasola.
Mam tez,jak sporo z was, problem z włosami, okropnie sie przetłuszczają, cera poki co bez jakis wiekszych zmian. Musze przyznac, ze objawy w tej ciazy mam bardzo nasilone, porównując do poprzednich, ale to moze wina wieku a nie ciazy :p.
 
Do góry