reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Jakoś nie zauważyłam żeby ktoraś z dziewczyn była nienormalna. Nienormalne to jest dla mnie czytanie wszystkich postów danej osoby.
Ja też w takim razie jestem nie normalna bo raz piszę że mam mdlosci a za 2 godziny pisze i rozpaczam że nie mam... Ale to dlatego bo pod wpływem emocji pisze i akurat takie myślenie mi się załącza.
A to czy czkawka była czy nie to raczej nie świadczy o tym czy ktoś udaje ze jest w ciąży. A może dziecko ruszyło się w taki sposób że przypominalo to czkawke.

jak dla mnie za_necia jest w porządku. I nie szukam żadnych chorych ideologii..


Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
Racja, ja też swiruje czasem ze zmartwień i może ktoś pomyśli, ze maruda ze mnie, ale jesteśmy tu po to żeby popisać i się wspierać nie każdemu musi kazda osoba podpasowac,ale to nie powód żeby jej wygarniac

Napisane na SM-G318H w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Adeline mi właśnie podkład spływa z twarzy i tak zbryla się na twarzy a nigdy mi się tak nie robiło.Też staram się teraz nie malować za często.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Adeline mi właśnie podkład spływa z twarzy i tak zbryla się na twarzy a nigdy mi się tak nie robiło.Też staram się teraz nie malować za często.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
a ja jakoś mam tak,ze jak się maluję to nie mam takich syfów i suchej skóry tylko,że ja daję taki fluid krem i nic po za tym,żadnych pudrów , czy różów ani korektorów , lubię jak twarz naturalnie wygląda
 
Dziewczyny ale sie wkurzylaaam!! :(
W poniedzialek robilam badanie moczu ogolne i posiew. Wyniki ogolnego wyszly idealnie nawet leukocyty ujemne, dzis odebralam posiew i co? Bakteria :( a jestem po antybiotyku, ktory bralam 10 dni i nie pomógł. No zalamka, jutro ide do lekarza po kolejny antyb. :/
 
Dziewczyny ale sie wkurzylaaam!! :(
W poniedzialek robilam badanie moczu ogolne i posiew. Wyniki ogolnego wyszly idealnie nawet leukocyty ujemne, dzis odebralam posiew i co? Bakteria :( a jestem po antybiotyku, ktory bralam 10 dni i nie pomógł. No zalamka, jutro ide do lekarza po kolejny antyb. :/
za szybko może wyniki zrobiłaś mówią,że powinno się zrobić po 2 tyg od choroby
 
O.Paulina współczuję.
Adeline ja tylko podkład w kremie stosuje ale nawet ten na skórze się nie trzyma za bardzo.
Ja też lubię legginsy ale że nie jestem filgranowej figurki więc w legginsach tylko po domu chodzę.
Wróciliśmy ze sklepu budowlanego...byłam sobie pooglądać z mężem bo jesteśmy na etapie intensywnego szukania nowego domu i w końcu dziewczynki będą miały swoje pokoje.Już się nie mogę doczekać ich dekorowania.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
za szybko może wyniki zrobiłaś mówią,że powinno się zrobić po 2 tyg od choroby
W niedziele rano wzielam ostatnia tabletke, a w poniedzialek zrobilam posiew. Szybko, ale babeczka w labo pytala mnie co bralam i kiedy i nic nie skomentowala. Dziwilo mnie tylko to, ze hodowali bakterie przez 4 dni tak na upartego. Sama juz nie wiem :/
 
reklama
O.Paulina współczuję.
Adeline ja tylko podkład w kremie stosuje ale nawet ten na skórze się nie trzyma za bardzo.
Ja też lubię legginsy ale że nie jestem filgranowej figurki więc w legginsach tylko po domu chodzę.
Wróciliśmy ze sklepu budowlanego...byłam sobie pooglądać z mężem bo jesteśmy na etapie intensywnego szukania nowego domu i w końcu dziewczynki będą miały swoje pokoje.Już się nie mogę doczekać ich dekorowania.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
ja też nie jestem zgrabna, ale daję na nie tunikę i jest ok
 
Do góry