reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
W niedziele rano wzielam ostatnia tabletke, a w poniedzialek zrobilam posiew. Szybko, ale babeczka w labo pytala mnie co bralam i kiedy i nic nie skomentowala. Dziwilo mnie tylko to, ze hodowali bakterie przez 4 dni tak na upartego. Sama juz nie wiem :/
To może odczekaj i zrób jeszcze raz. Może faktycznie za szybko
 
reklama
W niedziele rano wzielam ostatnia tabletke, a w poniedzialek zrobilam posiew. Szybko, ale babeczka w labo pytala mnie co bralam i kiedy i nic nie skomentowala. Dziwilo mnie tylko to, ze hodowali bakterie przez 4 dni tak na upartego. Sama juz nie wiem :/
może zrób za parę dni jeszcze raz i trzeba pamiętać o tym,że prze sikaniem do kubeczka najlepiej być po podmyciu, tak samo jest z dziećmi , bo nie raz na zewnątrz są i jak zaczynamy sikać to pójdą do kubeczka. U nas znów w laboratorium też lipnie wyniki robią nie dokładnie, bo wszystkim źle wychodzą
 
Ja też trochę w to nie potrafię uwierzyć że można przez parę miesięcy nie wiedzieć że jest się w ciąży.Ja tej ciąży też nie planowałam i też mnie zaskoczyła ale wiedziałam o niej już kilka dni po dacie przewidywanego okresu.Jestem przezorna i wolałam sprawdzić czy nie jestem w ciąży bo i nieraz na migrenę silniejsze tabletki brałam,wieczorem lampkę wina lubię wypić jak nie idę do pracy,brałam zestaw witamin bez kw.foliowego a z wit A więc wolałam być pewna że nie szkodzę tym wszystkim maluszkowi.Napewno mąż się ze mnie śmiał bo twierdził że panikuje jak zwykle.Wyobraźcie sobie jaką miał minę jak zobaczył 2 krechy na teście.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzieki dziewczyny, jutro i tak mam wizyte u rodzinnego to dowiem sie co i jak.
U mnie z ta paskudna bakteria E.coli mam problemy od 4 lat, wtedy doprowadzila u mnie do sepsy, lezalam na OIOMie przez dwa tygodnie z malymi szansami na przezycie dlatego jestem taka podlamana ;(
 
@o.paulina trzymam kciuki za następne dobre wyniki
@luska1979 można nie wiedzieć,że jest się w ciąży jeśli ma się normalne krwawienia co miesiąc ,moja szwagierka miała przez trzy miesiące , miesiąc po porodzie zaszła w ciąże i dowiedziała się koło 13 tyg , jak już później dziwnie się czuła i okresu nie było, a że miała noworodka to może myślała,że stąd zmęczenie i inne objawy może po porodzie.
Chyba ,ze ktoś ma plamienia same to tym bardziej powinien to skonsultować z lekarzem, bo jak można co miesiąc miec same plamienia to już świadczy zazwyczaj o ciąży
 
O.Paulina może rzeczywiście warto powtórzyć badanie, bo bakteria jeszcze buszowała?

Shivon ty jakaś dziwna jesteś :-D daj spokój z teoriami spikowymi

Adeline, ja kupiłam jeansy ciążowe w h&m, co prawda drogo bo 135 po zniżce ale ładne i mięciutkie, mam nadzieję że trochę w nich polatam :-) w legginsach wygladam kiepsko a pracuję w biurze z prawie samymi chłopami.
Generalnie jestem zwolenniczką second handow i kupiłabym na allegro ale nie wiedziałam jaki rozmiar brać. Mierzylam w sklepie 3 pary, wszystkie r. 40 i każde były innej wielkości :O
Jako że moj bobo zdrowy i ok to zaczynam już zbierać wyprawkę, nie mam nic po synu..
W szmateksach są śliczne ubranka dla niemowlaków i dobrej jakości, allegro skarbnica :-)
To co wiem po 1 dziecku co potrzebne a wtedy nie miałam to.min. otulacz, rogal do karmienia, kosz Mojżesza, dużo sliniakow, body i pajaców, czarno białe książeczki

Co na pewno zbędne moim zdaniem to malutkie ubranka "wyjściowe" typu bluzy z kapturami, jeansy, buty.

Buziaki dla was wszystkich :-*
 
O.Paulina może rzeczywiście warto powtórzyć badanie, bo bakteria jeszcze buszowała?

Shivon ty jakaś dziwna jesteś :-D daj spokój z teoriami spikowymi

Adeline, ja kupiłam jeansy ciążowe w h&m, co prawda drogo bo 135 po zniżce ale ładne i mięciutkie, mam nadzieję że trochę w nich polatam :-) w legginsach wygladam kiepsko a pracuję w biurze z prawie samymi chłopami.
Generalnie jestem zwolenniczką second handow i kupiłabym na allegro ale nie wiedziałam jaki rozmiar brać. Mierzylam w sklepie 3 pary, wszystkie r. 40 i każde były innej wielkości :O
Jako że moj bobo zdrowy i ok to zaczynam już zbierać wyprawkę, nie mam nic po synu..
W szmateksach są śliczne ubranka dla niemowlaków i dobrej jakości, allegro skarbnica :-)
To co wiem po 1 dziecku co potrzebne a wtedy nie miałam to.min. otulacz, rogal do karmienia, kosz Mojżesza, dużo sliniakow, body i pajaców, czarno białe książeczki

Co na pewno zbędne moim zdaniem to malutkie ubranka "wyjściowe" typu bluzy z kapturami, jeansy, buty.

Buziaki dla was wszystkich :-*
oj tak ja z synem nakupowałam ciuszków i nie których wcale nie nosił naprawdę wiele nie potrzeba tych ciuszków, ja wiem ,że wszystko piękne ,ale nie kupujcie za dużo. A z tymi bluzami to prawda są zbędne tak samo buciki ,lepiej takie skarpety kapciuszki jak do kogoś się idzie , jeansy też takiemu dziecku nie wygodnie dopiero jak większe można stroić. Ja pamiętam,że małego długo ubierałam w śpioszki najwygodniej


A tak mam pytanie czy będziecie pieluszkować dzieci czy same pampersy od początku?
 
Ja też już się nie mogę doczekać tych ruchów. To jest coś pięknego i niepowtarzalnego. Kto nie był w ciąży nigdy nie zrozumie :D
Ciuchy też mam ciążowe jeszcze z poprzedniej ale wtedy byłam na starcie o 10kg większa. Dużo ich mam, właśnie jutro jadę do koleżanki je odebrać, bo pożyczałam. Znając mnie i tak pewnie nakupię nowych bo jestem maniak...
 
O.paulina zrób jeszcze jedne badania za kilka dni tylko że zdwojoną uwaga jeśli chodzi o higienę i pojemniczka i siebie. Nie protestuj przed innymi lekami u mnie też sepsa zaczęła się od E.coli zazwyczaj nie groźnej a jednak a później było już tylko gorzej bo nie dostałam leków... trzymam kciuki. Kuruj się.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Justyna jakie teorie spiskpwe? Napisalam co powiedziala gin i ty chyba noe zrozumialas kto sklamal a ja nie mm zamiaru plynac z pradem wole miec swoje zdanie a nie przytakiwac.Napisalam do kpgo to sie tyczy.A jest fajne powiedzenie kibic z dala sie nie wpi......Same klamstwa tylko soeje a wy lykacie jak pelikany brawo inteligencji.i bede czytac bo bede wylapywac kazde klamstwo bo wszystko wszystkim ale zeby tak klamac to trzena miec niezly problem.A swoja droga nawet lipcowki o nien na forum prywatnym pisaly.I jedna moderatorka.Po privach maja odwage obgadywac a ja wole otwarcie.

Napisane na FreeMe X4 7HD w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry