reklama
  1. Specjalnie z myślą o naszych przyszłych babyboomowych mamusiach przygotowaliśmy konkurs brzuszkowy. Bardzo nam zależy, żeby do testów i konkursów zaangażować naszą społeczność i dlatego najbliższe działania zadedykowaliśmy właśnie Wam <3 W końcu BB Mamy są najfajniejsze. Sama nią jestem, to dobrze wiem:) Pozdrawiam i zapraszam do konkursu KONKURS ania ślusarczyk (aniaslu)
    Zamknij powiadomienie

Sierpniowe mamy 2017

Temat na forum 'Sierpniowe mamy 2017' rozpoczęty przez Josik, 24 Listopad 2016.

?

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

Poll closed 26 Luty 2017.
  1. Jak najszybciej.

głosów: 27
    58,7%
  2. Za 1-2 miesiące.

głosów: 17
    37,0%
  3. Bliżej terminów porodu.

głosów: 2
    4,3%
  1. Adeline89

Adeline89 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    1
    a ja też się załamałam :( zaczął mnie boleć ząb który mi zrobiła i nie wiem czy to od grzebania w nim czy coś źle mi zrobiła, a to było kanałowe ,jeny zwariuje jak znów będzie mi tam grzebać

2. za_necia11

za_necia11 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    U nas tez ale on nawet nie ma czasu porozmawiać, poszedł grać w piłkę

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

3. reklama
  4. za_necia11

za_necia11 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Biedna

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

5. AniaCk

AniaCk Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Gratulacje
    Ja uwielbiam koty ale moj mąż niekoniecznie i nigdy nie chciał się zgodzić.Za to mamy sunię amstaffa bardzo łagodną kupilismy ja z rodowodem 14 lat temu.Jak sie corka urodzila to maz ze szpitala wzial pieluszke tetrowa i dal jej powąchać.Od tamtej pory suczka nieodstępowala corki na krok pilnowala jej jak wlasne szczenie a jak mala plakala to przylatywala do mnie i warczalaTeraz to juz stara babcia i ciekawebjak zareaguje.
    Co do jedzenia pisalam ja jem wszystko w granicachbrozsadku nawet jajko na miekko.
    Co do objawow jakos ostatnio mniej i tez mialam schizy ale staram sie nie denerwowac.Pozdrawiam sierpnióweczki.

6. Adeline89

Adeline89 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    1
    może poszedł rozładować nerwy minie mu

@klusek ja się zawsze czuję dobrze, zjadłam ptysia a w ciąży jakoś nie mam ochoty na słodkie i to był błąd , bo mi nie dobrze też. Współczuję ci wymiotów ,ja z synem nic a nic nie wymiotowałam

7. Morawka

Morawka Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Nie chcę Wam psuć spekulacji co do płci dzidziusia, ale z tymi jajnikami to chyba troszkę przegięte bo przecież kobieta jest xx, wiec zawsze daje x. A mezczyzna xy i tu nie wiadomo ktore sie do tego naszego x przylaczy, albo x albo y :) jak x to bedzie xx czyli dziewczynka a jak y to xy czyli chłopiec. Więc w sumie wsio od plemnika zależy :)
    Powymądrzałam się, mogę iść jeść :D

Napisane na CHM-U01 w aplikacji Forum BabyBoom

• Lubię to Lubię to x 2
    • Popieram! Popieram! x 1
    • Lista
  8. ikulka

ikulka Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mój znowu mnie zawiódł. Miał jutro pójść zrobić badania by określić grupę krwi i nie pójdzie bo woli jechać i samochody oglądać... dziwię się że tak się zachowuje. Z nerwów wymiotuje.
    Nie rozumie dlaczego tak postępuje przecież to chodzi o jego dziecko które to on podkreślam że bardzo chciał. Nawet nie chce go widzieć.

9. ikulka

ikulka Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Wszystko mi się wali.. płakać się chce. Cały dzień przeplakalam i nawet jeść nie mogę. Dupek

10. reklama
  11. klusek

klusek Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Tak to od plemnika zalezy plec. Czytalam tez o tym.

Za_necia chlopu trzeba tlumaczyc. Ja to zawsze upierdliwa bylam w tlumaczeniu. Teraz on rozumie mnie bez slow.

Tez poplakuje bez powodu.

12. klusek

klusek Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ikulka draz temat. Samochody nie uciekna.

Poleć forum