reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
A ja stwierdziłam ze w tej ciazy ciągle chce mi się spać z córką tez usypialam szybko za to z synem mialam problemy ze spaniem. Wczoraj o 20.30 juz spałam
 
Dzień dobry:)
Emikaa - i ja odetchnęłam z ulgą po wieściach od Ciebie. Cieszę się że wszystko z Twoim dzidziusiem w jak najlepszym porządku. Odpoczywaj ile możesz!

Beata - w takim razie dla mnie to też wielkie uff , zawsze raźniej ;) wczoraj mnie starsza córcia podbudowała jak dowiedziała się o ciąży " ale mamo jak Ty sobie poradzisz z czwórką dzieci?" Chyba nie bardzo we mnie wierzy hehe

Cały dzień wczoraj leżałam bo mnie jakies choróbsko rozłożyło. Mąż tez zaczyna walczyć. No i synka dopadło. Więc mamy mamy mały szpital w domu.

Gratuluję udanych wizyt!

Ja w przyszły tygodniu wybieram się do swojego lekarza. A 27.01. mam wyznaczony termin badań prenatalnych w Łodzi.
 
Emika fantastyczne wiesci:-)

Patik wracajcie szybko do zdrowia. Hehe serio optymiska z Twojej corki. Ile ma lat?
U kogo w łodzi robisz badania? Ja sobie wyznaczyłam na 26 ale bede dzisiaj dzwonić bo jednak bym wolała 24
 
Mam leżeć, ale dzieciaka do przedszkola trzeba zawieźć, do lekarza bo nie wpisali daty na zwolnieniu.
No i ten stres ciężki do pokonania.
Łażę juz z chusteczkami, papierem i sprawdzam non stop co tam mam:)
Narazie jeszcze jest plamienie, rano jaśniejsze, teraz brązowawe.
Jak z maluszkiem bedzie ok to niech se tam leci jak mu nie zagraża ale same wiecie jak to jest, z tylu glowy zawsze strach zostaje.

Widziałam ze pare dziewczyn po wizytach wczoraj, gratuluje dużych, zdrowych dzieciaczków! :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiiktoriiaaa moja starsza córcia ma prawie 8 lat. A badania będę robić w Centrum Położnictwa i Ginekologii przy ulicy Zielonej.
 
reklama
Mam leżeć, ale dzieciaka do przedszkola trzeba zawieźć, do lekarza bo nie wpisali daty na zwolnieniu.
No i ten stres ciężki do pokonania.
Łażę juz z chusteczkami, papierem i sprawdzam non stop co tam mam:)
Narazie jeszcze jest plamienie, rano jaśniejsze, teraz brązowawe.
Jak z maluszkiem bedzie ok to niech se tam leci jak mu nie zagraża ale same wiecie jak to jest, z tylu glowy zawsze strach zostaje.

Widziałam ze pare dziewczyn po wizytach wczoraj, gratuluje dużych, zdrowych dzieciaczków! :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Mnie z plamieniem zostawili w szpitalu na 3 dni. Wyszłam w sobotę. Czułam się tam bezpiecznie. Cieszę się że ok. W nocy sprawdzałam bo sie przebudzilam i teraz mówię do męża daj telefon bo muszę zobaczyć czy dziewczyna napisała co u niej, bo się martwię. Dzięki Bogu ok. No to wypoczywaj.
 
Do góry