reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Ah! I udało mi się przekonać mojego męża, żeby robił mi zastrzyki! :D Już trzeci dzień działa i dziś nawet nie pisnął słówka, że nie chce :p Mnie to za bardzo boli.. Nie dam rady zrobić sobie tego sama, mam jakąś blokadę.
 
@kotomiś ja wiem,że jak kobieta popije i karmi dziecko po dość krótkim czasie to dziecko może być pijane i umrzeć,ale to pewnie są duże ilości. Za to moja szwagierka piła raz na jakiś czas normalne piwo w ciąży.

@ikulka ja też dużo pije i chodzę sikać co 5 min [emoji3] może rzadko załatwiasz sprawy grubsze i wtedy masz więcej na wadze jak ja a po od razu schodzi waga [emoji23]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kotomiś mi położna powiedziała by unikać alkoholu w ciąży.
Ale ogólnie podobno można od czasu do czasu lampkę wina i to nie zaszkodzi dzidziusiowi.
Dzag82 ja w czwartek tak będę miała że muszę zawieźć najpierw Wiki do przedszkola a potem Emi do szkoły.Mam nadzieję że Emi zostanie bez problemu w aucie to szybko zalecę z Wiki.Mąż jedzie na szkolenie do Glasgow więc nie będzie mógł mi zawieźć Wiki bo normalnie on ją zawozi do przedszkola.My mamy na szczęście 2 auta.Powodzenia dla młodszego na pierwszy dzień w żłobku.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Poza tym że jestem chora, to nasilila mi sie alergia/astma bo remontuja u nas klatkę schodową. Żadnych leków brać nie można.

Boje sie zeby dziecku nie zaszkodzic. Caly dzień leżę i tak pewnie jeszcze bedzie kolejne 2. Na wage nawet nie wchodzę bo sie nie chce denerwowac ze schudlam znowu.

Trzymam kciuki za jutrzejsze wizyty.

U mnie lek na alergię figuruje na liście dozwolonej dla ciężarnych. Benadryl i coś jeszcze


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Klusek rennie to u mnie podstawa w apteczce.Czasem też biorę to jak mnie muli w żołądku.
Angelika nie stresuj się tak bardzo.Za 2 lata samej Ci przyjdzie się z tym zmierzyć.Moja autystyczna córka miała okropne ataki z rzucaniem się na podłogę itp.Doradzam przede wszystkim stanowczość i wyznaczenie pewnuch granic których przestrzegać nie wolno.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Klusek rennie to u mnie podstawa w apteczce.Czasem też biorę to jak mnie muli w żołądku.
Angelika nie stresuj się tak bardzo.Za 2 lata samej Ci przyjdzie się z tym zmierzyć.Moja autystyczna córka miała okropne ataki z rzucaniem się na podłogę itp.Doradzam przede wszystkim stanowczość i wyznaczenie pewnych granic których przekraczać nie wolno np.nie bijemy dorosłych,nie niszczymy zabawek itp.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom



Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hola ja tak samo mam córki z maja i czerwca.
Wiktoria możesz brać niektóre leki histaminowe np.zyrtec.Poza tym pamiętaj że jak dochodzi do niewydolności oddechowej u Ciebie to jest to o wiele groźniejsze dla dziecka niż byś wzięła 1 tabletką nawet nie wskazaną w ciąży.Skonsultuj się z alergologiem pod kątem Twojej ciąży.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Planuje isc bo poki co kazdy lekarz nawet ten na pogotowiu powiedział ze nie wolno i koniec.. Dzięki za radę :-)
 
Do góry