reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Guarana, jasne, ale warto wiedziec, zwlaszcza wiedza przydatna dla tych, ktore leki jedza jak landrynki a znam takie przypadki. :)

ckaiskjor0y12g1h.png
 
reklama
Angelika:) ja też pierwszy raz w ciąży ale jak widać przewaga jest w doświadczonych mamach :)

Po nowym roku zrobię wam porównanie jak u mnie brzuch się zmienił, już czuje że się powiększa, piersi podobnie, cały czas swędzą i pobolewają :/

Powiem wam, że co do objawów to jest w miarę OK tylko cały dzień mnie tak mdli nie mam na nic ochoty, ale za to jak tylko wyjdę na miasto i zaczepimy o fast food to wchodzi jak nic innego :p
 
Ja to już 3 kg mam na minusie ale cieszy mnie to bo zaczynałam ciążę z wagą 80 kg niestety.
Ruda23 mi w pierwszej ciąży na wymioty pomogło zjedzenie jabłka bez skòrki jeszcze przed wstaniem z łóżka.Napewno już niedługo poczujesz się lepiej.
Adeline mi też się tak bardzo podobają ciuszki dziewczęce więc jak będzie 3 córeczka też się będę cieszyć.
Katy83 jak u Ciebie?
Adeline mnie też najbardziej do nabiału ciągnie.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Hej u mnie dziś lepiej nie ma już krwawienia we wtorek mam wizytę jakoś wytrzymam... biorę duphaston 3raxy dziennie i leżę w łóżku... dziś trochę posprzatalam w domu i teraz znów wskakuje do wyrka. Imprezę sylwestrowa sobie odpuszczam.

A wam mamuśki życzę wszystkiego najlepszego w nowym roku i zdrowych fasolek :-)
 
Witajcie :-) ja kompletnie nie mam ochoty na nabial,jogurtu nawet nie tkne :-( w ogole to qczoraj pierwszy Raz dopadla mnie zachcianka- na chipsy, q sklepie juz otworzylam, zjadlam 5 i przeszlo
 
Dzień Doberek:)!!
W poprzedniej ciąży z racji twardnienia brzucha miałam brać nospę praktycznie codziennie, lekarka, przekonywała mnie ze to bezpieczne. Ja mam problem z bolem głowy. I teraz nie wiem czy to przez Duphaston czy hormony. Dwa razy musiałam się ratować apapem, bo myślałam, że oszaleję z bólu. Wcześniej miałam silne migreny i boję się, że wrócą. Też czuję się nie najlepiej ciągle senna i osłabiona. Poza tym żadnych plamień, bóli brzucha więc 4 stycznia na wizycie zapytam czy muszę brać ten duphaston, bo nie widzę konieczności, tylko coraz częściej żołądek mnie kłuje:/
 
Ja kupiłam sobie picolo ;)jeszcze wpadłam w dziurę bo pies wykopal i boli mnie brzuch przez to ze stapnelam na nogi nagle. Dobrze ze sie nie wyrabalam . Moze do picolo cytrynki dodam. Na pewno dzis pozwole sobie na chipsy i pizze. Wczoraj za to jadlam brzoskwinie z puszki w syropie.
 
reklama
Do góry