reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Dla mnie bardzo ważne w samochodzie są przesuwane drzwi - masz wtedy wszystko pod kontrolą i dużo miejsca na upychanie dzieci, nie martwisz się o parkowanie i czy dzieci przy wysiadaniu nie obiją sąsiada.
Pixels - kwiatki cud, Ja dzisiaj też żonkile na stół.

.... a na wp widziałam, że zima ma być do maja :(

Nawet nie żartuj z tą zimą. Moje tulipany na dworze mają jakieś 7 - 10cm. Liczę ze jak te przekwitną, to z dworu sobie przyniosę. W tym roku mam mieć ich zatrzęsienie. Zwłaszcza po dostawie od siostry z Holandii. Wysłała mi z tatem ice cream tulips. Czyż nie piękne?
b0ff873f15f6908f9b86f9207955c92b.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
I w sumie weekend minął...u mnie może nie intensywnie ale wymyśliłam sobie porządki na dyskach zewnętrznych i zdjeciach...o masakro wczoraj spędziłam na tym całe popołudnie,dzisiaj rano i popołudnie a nie zrobiłam nawet 1/10...do porodu może skończę ;) :/ wieczorem spotkaliśmy się ze znajomymi a dzisiaj rodzinny obiad u Teściowej, ostatnio mnie zaskakuje bo pierwsze 8lat znajomości raczej byłyśmy w stanie cichej wojny,potem 3lata względnej akceptacji(pogodzenia się z losem ;) a ostatnio to jest dla mnie tak miła że złego słowa o niej powiedzieć nie mogę. Już się wszyscy z tego śmieją że dla mnie najlepsze mięsko odłożone, dodatkowa surówka bo może nie będę miała ochoty na tą która była zrobiona najpierw ;) no żyć nie umierać [emoji14]

Co do wagi -3,5kg od wagi startowej, czyli przytyłam 0,5kg ale ja zaczynam z największą wagą z Was wszystkich i chociaż się jakoś szczególnie nie pilnuje to jak narazie nie jest źle :)

p19uflw1jarcljhd.png
 
U mnie intensywny weekend, a dodatkowo w piątek oddałam firmowego smartfona, więc na forum ciężko było wejść :-p Ale jestem.

Luska, dzisiaj Twój mąż imprezuje, prawda? Wszystkiego najlepszego dla niego! :blink:

Adeline, dobrze, że już za Tobą te ciężkie chwile. Chyba dobrą decyzję podjęliście z tym pochówkiem, szczególnie, że dostaliście dziecko w ramiona. Ja też bym nie potrafiła go zostawić w szpitalu. Jakoś wydaje mi się, że tak łatwiej będzie oddech złapać. No i co za niespodzianka, że to chłopiec!! Marcel - ślicznie. Witka chciałam Marcela na początku :rolleyes2:

25_pixels, tak samo jak w Polsce różnie to jest z tymi szpitalami i warunkami w nich, tak jestem pewna że podobnie jest w USA. Wy widocznie bardzo dobrze zarabiacie i macie dostęp do drogiej opieki medycznej. Ale nie jest ona dla wszystkich dostępna i jakbyśmy porozmawiały z kimś mniej majętnym to pewnie różne ciekawostki byśmy usłyszały. W Polsce przynajmniej nie ma takiego różnicowania. Ja na "mój" szpital nie narzekam. I tam na świat przyjdzie moje trzecie dziecko. I też się ankietę wypełnia, dobrowolnie oczywiście.

GuaRaNa, no urocza córa!! Jak to jest, że dzieci tak słodko wyglądają jak śpią. A jak moje się obudzi, to bożesztymój!!! :laugh2:


Ja mam też równo 3kg na plusie. Ale ja nie leciałam z wagą w dół na początku ciąży,ani razu nie wymiotowałam.
Dzisiaj z Tymkiem byłam w kinie w centrum handlowym. Już olałam wciąganie brzucha. Wystaje brzuszysko. Trudno :-p


A ja już mam "problemy" z oddychaniem. Co raz częściej muszę głębokie wdechy brać, żeby się dotlenić. O losie...

Mamy trójki dzieci. Pytanie techniczne mam :blink: Póki co zrobiłam małe rozeznanie, ale może któraś już liznęła ten temat... Samochód dla rodziny 3+ :blink: Tak żeby wszystkie foteliki zmieściły się na tylnej kanapie. Wiem, że w takich sytuacjach od niedawna prawnie dozwolone jest przewożenie jednego dziecka powyżej 3 roku życia bez fotelika, ale ja nie biorę tego w ogóle pod uwagę. Dzieci muszę mieć w fotelikach. Renault Espace, Ford S-Max, Chyba Volkswagen Touran też? Jakieś inne?

No. A teraz czas na szarlotkę :rolleyes2:
Ja co chwile biorę taki większy oddech :) mąż ciągle pyta czemu sapie :) myśli ze cos mi sie nie podoba i wDycham :)

Co do auta to touran na pewno (mamy, fajnie sie jeździ:)). Ostatnio tez widziałam trzy foteliki w passacie, takze tez sie mieszczą.
 
No i tydzien zlecial. Nie wiem jak Wam ale mi szybkooo leci:)juz niebawem polmetek.. i mam nadzieje ze jeszcze szybciej zleci... powiem Wam ze zachcianki mi sie zaczely...
Ale ogolnie nie czuje sie w ciazy... z Emilka to bylo łał a tu to luz i swoboda...
 
Marii 19 a teściowa nie jest miła dlatego, ze jesteś w ciazy? Moja wtedy jest zawsze przyłóż do rany a po urodzeniu bywa różnie [emoji854]
25 Pixels no śliczne te tulipany, pierwszy raz takie widzę, ale jak piszesz przyjechały do Ciebie. Holandii a wiadomo tam maja cuda.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak piszecie o ikei a u nas brak :( Jak już jedziemy to do Poznania, trzy godziny drogi.
Luska 1979 moi na weekend rano wstają i oglądają bajki, kanapki starszy zrobi a my możemy trochę pospać. Hihi tylko później strach do kuchni wejść [emoji3] A Ty w jakim wieku masz córeczki?
Hola 77 u mnie podobnie czułam jak dzidzia się rusza a od dwóch dni ciiisza.
Ikulka ja staram się jeść w miarę regularnie ale różnie to wychodzi. Pije dużo wody, jem dużo owoców i warzyw. Na mięso nie mam apetytu. Uwielbiałam pic kawę a teraz nawet ona mi nie smakuje.

Dzisiaj teściowa robi obiad także mam dzień luzu :)



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
No ja też 3 godziny drogi .
I to chyba Dobrze. ..bo też bym była bankrutem co miesiąc
 
@kemyt bardzo lubuję się w różnych odmianach kwiatów i warzyw. nie kupuje nic modyfikowanego-gmo jeśli chodzi o warzywka i owoce. Z eko katalogów w tym roku zamówiłam cuda [emoji16] czy wyrośnie coś i będzie zjadliwe? Zobaczymy [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hejka :)
Sofa wybrana :) :D
@ikulka ja mam smaki że szok! Lody sorbety owocowe, smalec (!) na który normalnie bym nie spojrzała.
@dzag82 kuzynka męża ma vw sharana i nie dość że 3 foteliki wchodzą to jeszcze kupa klamotów do tyłu. Na imprezy rodzinne zawsze przyjeżdzają z rowerkami, swego czasu z krzesełkiem z ikei dla najmłodszego. Ma 3 synków [emoji12]
@Tyllkaa nie cierpię jak się komuś takie "mądrości" wychowawcze załączają!
@kemyt i co? Pojechała teściówka?
@25_pixels przecież u Ciebie zima już nie przyjdzie, chyba że masz jakieś tulipany w Polsce ;) U nas w zeszłym roku jenot buszował. Wygląda jak duży szop. Przewrócił śmietnik i rozwlókł wszystko po ogródku, zbój jeden.
@Saqita zimie mówimy NIE może pogoda na wp kłamie ;)
@ikulka mi też tak czas leci, ani się nie obejrzymy i maluchy będą z nami :)


Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@GuaRaNa ja tez! Dlatego dość stanowczo powiedziałam ze zakończyłam z nim dyskusje zanim sie rozkręci i wyszłam. Teraz jestem jeszcze bardziej wrażliwa na głupie pier**enie i nieam ochoty mojego maleństwa narazac na stresy bo on cos sobie ubzdural
 
Do góry